Зважені та щасливі

Учасник покинув проект вдруге

Цей тиждень подарував можливість повернутися на проект двом учасникам, які вже покинули табір. Цей шанс дістався Серьожі Чопіку і Дімі Завоюрі.

У ході складного випробування, де учасники повинні були в парі з тренером пройти по тонкому тросу на висоті 8 метрів, перемогли Сергій і Діма. Наталія Свистун відмовилася від участі, тим самим автоматично покинула боротьбу.

Але отримати свою футболку і зайняти своє місце серед учасників міг лише один. Тому  на чоловіків чекала справжня дуель на зважуванні. Той з них, хто скине більше кілограмів – залишиться.

Читайте також: Учасник назвав вчинок тренера зрадою

Обидва конкурента з останніх сил боролися, щоб знову стати на шлях до фіналу. Першим свої успіхи дізнався священик Сергій. Приголомшливий результат викликав сльози щастя, адже ваги показали -6 кг! Практично всі думали, що залишиться в таборі саме він. Однак, Діма зважився слідом за суперником. І йому вистачило -5 кг для того, щоб в процентному співвідношенні виграти цей бій.

Таким чином, Сергій Чопик був змушений знову покинути проект.

Дізнатися, яких результатів зумів домогтися герой після участі в проекті, можна, подивившись ВІДЕО:

Video: Сергей Чопик во второй раз покинул проект "Зважені та щасливі-4"

Первым свои успехи узнал священник Сережа. Ошеломляющий результат вызвал слезы счастья, ведь весы показали -6 кг! Однако, Дима взвесился вслед за соперником. И ему хватило -5 кг для того, чтобы в процентном соотношении выиграть этот бой.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.