Зважені та щасливі

Учасник назвав вчинок тренера зрадою

Звичайно, сама новина про повернення конкурентів у табір зіпсувала настрій сформованому складу учасників. Вони вже все спланували, розрахувавши, хто потрапить у фінал. І поява тих, кого вони ж і вигнали, псує їм всі плани.

Але більше всіх це тренерське рішення не влаштовувало Олега Гопацу. Сильний, упевнений у собі учасник, який бачив себе у фіналі. Для того, щоб впевнено йти далі, Олег не зупинився навіть перед тим, щоб з’їсти 10 тістечок.

Читайте також: Дівчина, яка мріяла стати жіночною, знайла кохання на проекті

Всіляко вириваючи перемогу в конкурсах, він упевнено рухався до фіналу. Але саме Діма Завоюра був його головним конкурентом на протязі всього проекту. На десятому тижні Олегу пощастило відправити Діму додому, а тепер, тренерським рішенням конкурент повернувся. Такий вчинок Гопаца назвав просто зрадою з боку Ігоря.

Читайте також: Двоє вибувших учасників повернулися на проект

Але Ігор Обуховський іншої думки. І вважає, що обидва ці учасника гідні фіналу. Тому, на тренуванні спробував роз’яснити хлопцям, що таке здорова конкуренція, влаштувавши їм спортивне змагання.

Подивитися, хто з учасників виграв це змагання можна в ВІДЕО:

Video: Участник "Зважені та щасливі-4" назвал поступок Игоря Обуховского предательством

На десятой неделе Олегу посчастливилось отправить Диму домой, а теперь, тренерским решением конкурент вернулся. Такой поступок Гопаца назвал просто предательством со стороны Игоря.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.