Зважені та щасливі

Двоє вибувших учасників повернулися на проект

За кілька кроків до фіналу учасники, як звичайно, зібралися в очікуванні чергового конкурсу. Але ведуча проекту Олеся Жураківська оголосила, що це завдання не для них.

На хвилі загального подиву перед учасниками з’явилися тренери. Наставники нагадали, що ніколи не впливають на підсумки голосування. І, вони вважають, що не завжди це голосування проходить чесно. Навіть більше того, найчастіше, користуючись можливістю, «зливають» якраз сильних гравців.

«Ніхто не хоче воювати з сильним суперником», справедливо підмітив Вячеслав Узєлков.

І на цьому тижні у тренерів з’явилася унікальна можливість повернути в табір тих, хто, на їхню думку, покинув проект незаслужено, внаслідок інтриг конкурентів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дівчина, яка мріяла стати жіночною, знайла кохання на проекті

Аніта захотіла повернути Наталю Свистун, вибившую ще на 2 тижні проекту. Вячеслав, звичайно, вирішив дати шанс Серьожі Чопіку. А Ігор, вибрав найсильнішого учасника своєї команди – Діму Завоюру.

Але не все так просто. Щоб повернутися на проект, потрібно подолати дистанцію по тонкому тросу, на висоті 8 метрів. Зробити це потрібно в парі з тренером, тримаючись за руки. Дві пари з кращим підсумковим часом отримають шанс повернутися в табір. І учасник з гіршим результатом відразу покине проект вдруге.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Учасник назвав вчинок тренера зрадою

Першими свої сили пробували Слава і Сережа. Незважаючи на те, що батюшка готовий був здатися, тільки вибравшись на дерево по сходах, він зміг взяти себе в руки і пройти по тросу.

Діма та Ігор йшли другими. Озлоблений на конкурентів Діма впорався з нервами. Спортивна злість і націленість на результат штовхали його вперед рішучими кроками. Але, все ж, ця самовпевненість його і підвела. Адже, підсумкове час у цієї пари було гірше, ніж у Слави та Сергія.

Пара Аніти та Наталки повинна була внести ясність, хто ж залишиться в таборі. У минулому гімнастка, артистка цирку, Наталія страшно боїться висоти після невдалого падіння з трапеції.

Чи зможе Наталія взяти себе в руки і подолати складний шлях повернення на проект? Хто з трьох учасників повернеться в табір уже після випробування, а хто вдруге покине проект? Відповіді шукайте в ВІДЕО:

Video: Двое выбывших участников вернулись на проект "Зважені та щасливі-4"

У тренеров появилась уникальная возможность вернуть в лагерь тех, кто, по их мнению, покинул проект незаслуженно, вследствие интриг конкурентов.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.