Зважені та щасливі

АНОНС: В шоу повернуться три вибувших учасника!

Вперше за історію проекту «Зважені та щасливі» тренери четвертого сезону отримають унікальну можливість! Вони зможуть дати другий шанс тим, хто, на їхню думку, покинув проект незаслужено або внаслідок інтриг конкурентів.

Ігор Обуховський, Аніта Луценко та Вячеслав Узєлков можуть вибрати по одному учаснику, з тих, хто вже залишив проект. Але щоб повернутися в шоу, їм доведеться подолати складне випробування – пройти по тонкому канату на висоті близько 10 метрів.

Новина про повернення учасників сколихне табір «Зважених та щасливих». Дехто з учасників, що залишилися вже бачить себе у фіналі, а рішення тренерів псує їм всі карти і ставить під сумнів їхні плани.

Але хто, все-таки, отримає другий шанс і повернеться на проект? Через що Олег Гопаца влаштує істерику і розсердиться на Ігоря Обуховського? А також, які сюрпризи готує Аніта Луценко своїй команді під час тренування? Все це ви дізнаєтеся вже в четвер, 27 листопада, о 20.00 на СТБ! Не пропустіть!

Video: В шоу "Зважені та щасливі-4" вернутся три выбывших участника!

Впервые за историю проекта «Зважені та щасливі» тренеры четвертого сезона получат уникальную возможность! Они смогут дать второй шанс тем, кто, по их мнению, покинул проект незаслуженно или вследствие интриг конкурентов.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.