Зважені та щасливі

Син не впізнав рідного батька в новому образі!

Не менш хвилююча зустріч з рідними вийшла і решту учасників!

Мабуть, найголовнішим стимулом, причиною участі в проекті, для Олега Січака став його молодший син. Зараз хлопцеві 13 років, і через хворобу він тільки вчиться ходити. Найбільше на світі Олег хоче схуднути для того, щоб допомогти своєму синові! Щодня думка про дитину давала йому сили, надію і волю до перемоги. Не одну перемогу Олег присвятив саме синові. І тепер, нарешті, настав час довгоочікуваної зустрічі! Але ніхто не припускав, що це радісна подія може обернутися страшним випробуванням! Адже найрідніша людина не дізнався батька!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Закоханий Діма приїхав на день краси, щоб підтримати Іванку!

Дочка Олени Воронової зізналася, що вважає маму дуже красивою жінкою. Дівчина сказала, що її віра в маму більше, ніж у деяких людей віра в Бога. Чоловік, і обидві красуні доньки з хвилюванням чекають свою маму.

 

І варто сказати, що перетворення Альони просто позбавило дару мови її близьких. Такого приголомшливого результату ніхто не чекав!

1Q8A2934

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Замість червоної доріжки учасників чекало болото

Дружина Сергія Чопіка не стримувала сліз радості і захоплення своїм чоловіком! Адже буквально 12 тижнів тому, муж насилу міг ходити. А у самого учасника був подарунок для сина. Нарешті, він зміг пограти з ним в футбол!

Сергей

Сергій

Віталія Васька друзі завжди знали повним. І яке ж було їх здивування, коли перед ними постала зовсім невпізнанний Віталій! Від радості зустрічі учасник вирішив піти на необачний вчинок.

Виталий

Віталій

Що скоїв Віталій і які подробиці самої довгоочікуваної зустрічі у решти учасників? Відповіді шукайте в ВІДЕО:

Video: Сын участника "Зважені та щасливі-4" не узнал отца

Пожалуй, самым главным стимулом, причиной участия в проекте, для Олега Сичака стал его младший сын. Но никто не предполагал, что радостное событие - день красоты, может обернуться страшным испытанием! Ведь самый родной человек не узнал отца!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.