Зважені та щасливі

Аніта розпочала тренування з шокуючої новини для учасника

День краси позаду. Сльози радості, гордість рідних за результати колишніх товстунів! Але найвідповідальніший день, вирішальний долю на проекті – це зважування. І цей день ще треба було пережити.

Оскільки на цьому тижні було менше конкурсів, а голову учасникам запаморочила зустріч з рідними, потрібно було надолужити упущену навантаження на тренуванні.

Вячеслав Узелков влаштував своїм підопічним чергову виснажливу тренування. Щасливий за успіхи своєї команди, В’ячеслав не поспішає хвалити учасників в обличчя, щоб вони не розслаблялися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Закоханий Діма приїхав на день краси, щоб підтримати Іванку!

Ігор Обуховський, навпаки, вкрай засмучений тим, що тепер учасників його команди залишилося найменше. Адже минулого тижня проект покинуло одразу двоє його підопічних: Наташа і Женя. І тепер, Олегу і Іванці чекає боротьба не на жарт! Ігор зміг знайти до ледачої Іванці підхід, щоб змусити її трудиться на повну! А впевнений Олег і так не збирався нікому поступатися свого місця в фіналі!

А ось тренування Аніти почалася з новини для одного з підопічних. Саме тренеру випала честь сказати Олегу Січаку просто приголомшливу новину, яка ще більше мотивувала учасника на перемогу. У відмінності від нього, Віталію довелося на тренуванні несолодко. Довідавшись про його слабкість на дні краси, жорстка Аніта ясно дала зрозуміти учаснику, що подібні вчинки можуть вартувати життя на проекті.

Чи виніс Віталій урок, і що ж сказала Аніта Олегу? Дізнаєтеся, подивившись ВІДЕО:

Video: Анита начала тренировку с ошеломляющей новости для участника проекта

Поскольку на этой неделе было меньше конкурсов, а голову участникам вскружила встреча с родными, нужно было наверстать упущенную нагрузку на тренировке.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.