Зважені та щасливі

Закоханий Діма приїхав на день краси, щоб підтримати Іванку!

Учасники з нетерпінням чекають хвилюючого моменту зустрічі з рідними! У шикарних вбраннях, схудлі і щасливі! Кожен з них в передчутті довгоочікуваних обіймів з близькими людьми!

Першим побачив свої рідних Олег Гопаца. Внизу хлопця очікувала матір і брат. Яке ж було здивування мами, не впізнати одразу свого сина! Брат до кінця не міг повірити, що перед ним Олег. З захопленням рідні зустріли учасника, додавши, що таким його ще ніколи не бачили. Однак, його повернення додому родичі поки не чекають. Та й сам Олег рішуче налаштований щосили боротися за місце в фіналі!

олег гопаца

Олег

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: Замість червоної доріжки учасників чекало болото

Для моменту радісної зустрічі з дружиною, Арпад навіть встиг розучити танець. Адже стільки років дружина марно просила його потанцювати. Незграбний і товстий чоловік весь час мовчазно відмовляв. Але цього вечора, Арпад захотів підкорити свою улюблену цим несподіваним подарунком.

арпад

Арпад

А ось Іванку батьки дізналися одразу, додавши, що свою дитину вони завжди і скрізь дізнаються. Але це зовсім не означає, що вони не були здивовані. Адже їх дочка їхала на проект практично «хлопчиком у спідниці», а тепер перед ними неймовірно красива, ніжна і жіночна дівчина!

Иванка

Иванка

 

Іванна, так мріяла про словах підтримки від батька, не тільки отримала заохочення і обійми тата! Дівчину чекала ще одна зустріч! Заради кількох хвилин побачення, Діма, який залишив проект на 10 тижні, приїхав, щоб підтримати улюблену!

Чим закінчилася романтична зустріч закоханої пари, ви можете побачити в ВІДЕО:

Video: Влюблённый участник "Зважені та щасливі-4" Дима, приехал на день красоты, чтобы поддержать любимую

Участники с нетерпением ждут волнительного момента встречи с родными! В шикарных нарядах, похудевшие и счастливые! Каждый из них в предвкушении долгожданных объятий с близкими людьми!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.