Зважені та щасливі

Учасник, що з’їв 10 тістечок, жорстко поплатився на тренуванні

Заради виграшу Олег Гопаца був готовий буквально на все. Він не зупинився навіть перед 10 калорійними тістечками. Перемогу в нелегкій конкурсі він таки здобув. Але за це теж потрібно платити, причому високою ціною.

Адже 10 тістечок – це величезний торт, по суті. Це приблизно 3.000 кілокалорій. Тренер Олега Ігор Обуховський був просто шокований таким «завзяттістю» підопічного до перемоги.

Зрозуміло, Олег розумів, що на тренуванні йому доведеться несолодко, але що настільки, він не міг навіть припустити. Від виснажливої навантаження йому стало зле, і це був тільки початок. Важка праця в залі, надовго відбив у учасника бажання їсти солодке.
Наташі, яка заробила собі додаткові +3 кг, було аж ніяк не легше. Адже, щоб мати шанс залишитися, дівчині потрібно зробити практично неможливе, і скинути близько 7 кілограмів. Величезний штраф не зміг зламати її, з усім завзяттям вона вирішила спробувати не здаватися.

Чим закінчилася тренування? Дізнаєтеся, подивившись ВІДЕО:

Video: Участник "Зважених", съевший 10 пирожных поплатился за это на тренировке

Ради выигрыша Олег Гопаца был готов буквально на все. Он не остановился даже перед 10 калорийными пирожными. Победу в нелегком конкурсе он таки одержал. Но за это тоже нужно платить, причем высокой ценой.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.