Зважені та щасливі

АНОНС: Учасникам довелося тягнути величезні автобуси поодинці

Одинадцятий тиждень стане першим індивідуальним тижнем для товстунів. Команди розпадаються, і тепер кожен бореться сам за себе. Учасники отримують нові футболки. Вони розуміють, що якщо за тиждень скинуть дуже мало кілограм, їх більше ніхто не врятує.

Перший конкурс тижні змусить зважених тягнути величезні автобуси (по автобусу на учасника). Важке випробування призведе не лише до нервових зривів,  але і до жорсткої зради з боку колишніх компаньйонів.

Під час другого конкурсу товстячки триматимуть в руках 10-кілограмові коробки з цукром, на яких написано ім’я суперника, проти якого вони грають. Це випробування розкриє всі давні конфлікти і образи між екс-компаньйонами, надавши відмінну можливість для помсти.

За результатами тижня шоу покине один учасник. Хто не впорається без підтримки команди і програє індивідуальний бій зі своєю вагою? Про це ви дізнаєтесь в четвер, 6 листопада, о 20.00 на каналі СТБ!

Video: В шоу "Зважені та щасливі-4" участники в одиночку тянули тяжелые автобусы

Первый конкурс недели заставит толстячков тянуть огромные автобусы (по автобусу на участника). Тяжелое испытание повлечет за собой не только нервные срывы, но и жесткое предательство со стороны бывших компаньонов.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.