Зважені та щасливі

Юлія Фоміна розкрила таємницю, яку зберігали учасники її команди

На початку тижня Ігор, Аніта і Славік вирішили проаналізувати, чому результати зважування вже кілька тижнів залишають бажати кращого. Те, що побачили тренери, їх шокувало.

Жоден учасник не з’явився в залі в відведений для тренувань час. Замість занять, вони їли, спали, прогулювалися. У відповідь на таке ставлення, тренери вирішили кинути свої команди. Тиждень їм належить займатися самостійно, для того, щоб довести, що вони хочуть, можуть і чогось варті.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Команда подвоїла свої штрафні кілограми через сварки

У сформованих умовах без допомоги тренера схуднути буде вкрай непросто. Юля, яку «Зелена» команда покарала антибонусом, вирішила не мовчати. Не зумівши стриматись, вона висловила свої образи капітану. Команда встала на захист Арпада. І тоді Юля зважилася сказати вголос те, про що мовчала стільки часу. Вперше вона озвучила таємницю, яку зберігали Арпад і Сергій-батюшка.
На тренуванні «Синьої» команди теж все йшло не так гладко. Учасники вважали Іванку ледаркою. І, можливо, не даремно, адже коли все тренувалися, вона, чомусь не викладалися. Розлютившись на неї, капітан Олег зробив чергове зауваження. Ображена Іванна просто покинула зал.

Чим закінчаться для учасників розбрати усередині їх команд? І що розповіла всім Юля? Відповіді шукайте в ВІДЕО:

Video: Участница проекта "Зважені та щасливі" раскрыла тайну капитана команды

Юля решилась сказать вслух то, о чем молчала столько времени. Впервые она озвучила тайну, которую хранили Арпад и Сергей-батюшка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.