Зважені та щасливі

АНОНС: Тренери уклали спір на своїх підопічних

9 епізод розпочнеться з суперечки тренерів. Кожен з них вважає свою команду кращою на проекті і готовий це доводити. Ігор, Аніта і Славік укладуть парі: та команда, яка в повному складі залишиться на цьому тижні – найкраща. Проигравшому тренеру доведеться виконати дуже ганебне покарання. Однак, тренери навіть не підозрюють, що умови цього тижня зламають плани кожного з них.

А ось учасників на 9-му тижні чекає головна спокуса проекту – поїздка додому! Але щасливчиками стануть лише троє. Командам належить визначитися, хто більше всіх заслуговує побачити своїх рідних і відпочити? Це викличе масу конфліктів, ніхто не захоче поступатися, адже кожен захоче після 2 місяців розлуки побувати вдома.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Топ-5 осінніх прродуктів, які мають входити в раціон

Вибір буде несподіваним: одна команда відправить додому учасника, від якого давно збирається позбутися, сподіваючись, що вдома він набере вагу або взагалі не повернеться. В іншій команді учасник, що не послухавши нікого, сам вирішить їхати додому. А в третій команді найближчі люди на проекті не зможуть поділити одну поїздку додому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Яна Соломко радить не відмовляти собі в їжі і більше танцювати

Після від’їзду трійки, команди дізнаються шокуючу новину: на зважування буде враховано вагу тільки того учасника, який поїхав додому. Це викличе в команд в шок, адже виїхавші не знатимуть про це і швидше за все спокусяться вдома. А учасники, що залишилися в таборі, зможуть заробити бонус тому, хто поїхав додому.

Але головна інтрига тижня полягає в тому, чи зможуть витримати спокуси  троє учасників, що поїхали додому? Чи не підведуть вони свої команди і тренерів, які на початку тижня уклали парі? Про це ви дізнаєтеся у четвер, 23 жовтня, о 20.00 на СТБ!

Video: Тренеры проекта "Зважені та щасливі" поспорили на своих подопечных

Эпизод начнется со спора тренеров. Каждый из них считает свою команду лучшей на проекте и готов это доказывать. Игорь, Анита и Славик заключат пари: та команда, которая в полном составе останется на этой неделе – лучшая. Проигравшему тренеру придется выполнить очень позорное наказание. Однако, тренеры даже не подозревают, что условия этой недели сломают планы каждого из них.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.