Зважені та щасливі

АНОНС: В шоу з’явилася нова «Чорна» команда ізгоїв

Головним кольором 8 тижня стане чорний. Тому що в таборі проекту з’явиться нова «чорна» команда. Це буде команда «лузерів». В неї потраплять учасники, яких команди вважають зайвими, і готові з легкістю  них позбутись.

«Чорні» битимуться у випробуваннях нарівні з іншими, і зважуватися як самостійна команда. Тренувати їх буде улюбленець публіки, учасник другого сезону шоу, який зараз успішно працює фітнестренером Роман Яремко. Він змусить вигнанців повірити в себе і додасть їм нових сил у боротьбі.

Чотири команди почнуть боротьбу вже у першому випробуванні тижні. Воно стане найекстимальнішим з початку сезону. Учасникам належить пройти над прірвою 80 метрів і висті 25 метрів. Але на відміну від інших сезонів, команди долатимуть шлях не за допомогою натягнутих тросів, а на хитких петлях. Це подвійно ускладнить задачу. Петлі будуть дуже хитатися під вагою учасників, багато хто не втримає рівноваги і впаде. Будуть істерики, зриви і бажання піти з проекту. Чи зможе подолати шлях над прірвою команда «лузерів»? Доведуть вони, що їх даремно вигнали з команд?

Друге випробування теж перевірить бажання учасників перебороти свій страх висоти. Але крім цього, конкурс перевірить знання товстунів у сфері тренувань і правильного харчування, які вони отримали за 8 тижнів проекту. Їх чекає вікторина на висоті. Учасники будуть сидіти на хитких лавочках, які підвісять на висоті 8 метрів над водою. Завдання – правильно відповідати на питання ведучої. З кожною невірною відповіддю учасник буде опускатися вниз на кілька метрів, поки повністю не опиниться у воді. Виграє той, хто дасть більше правильних відповідей і вийде з випробування сухим. За збігом обставин в конкурсі будуть боротися учасники, які відмовилися проходити прірву. Для них це буде шанс реабілітуватися. Доведуть вони, що не слабкіше «лузерів»?

І як закінчить тиждень команда невдах? Чи змінять учасники свою думку про них? Все це у восьмому епізоді. Не пропустіть! У четвер, 16 жовтня, о 20.00 на СТБ!

Video: В шоу появилась новая «Черная» команда изгоев

в лагере проекта появится новая – «черная» - команда. Это будет команда «лузеров». В нее попадут участники, которых команды считают лишними, и готовы с легкостью от них избавиться.

[vote id=9226]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.