Зважені та щасливі

АНОНС: Серед учасників з’явиться шпигун

7-ий випуск «Зважених та щасливих» – це тиждень справжніх шпигунських пристрастей.

На початку тижня кожна команда втратить одного учасника. Але натомість – отримає іншого. Тільки з ворожої команди. «Сині», «Зелені» і «Червоні» обміняються учасниками, які проживуть в командах суперників цілий тиждень. Вони будуть харчуватися і тренуватися з конкурентами, і все для того, щоб зіпсувати їх результат на зважуванні і спровокувати програш ворожої команди. Адже за правилами тижня, скільки «шпигун» скине в кілограмах, стільки кілограмів покарання ляже на ваги ворогам, тільки зі знаком плюс. Тому завдання «шпигунів» – схуднути серед суперників, а мета команди, в якій живе «шпигун» – всіляко перешкоджати його схудненню.

Крім цього, на 7 тижні учасники роз’їдуться по різних таборах. Одна команда проведе тиждень в шикарному SPA – готелі, повному спокус. Друга – відправиться в ліс і буде жити в палатках без усіляких зручностей. Третя – залишиться в таборі. Хто куди поїде – вирішить перше випробування тижня.

Чи зможуть «шпигуни» протидіяти цілій команді? Хто придумає найвитонченіші спокуси для своїх «засланих козачків»? Про це ви дізнаєтеся в четвер, 9 жовтня, о 20.00 на каналі СТБ!

Video: АНОНС: Серед учасників з’явиться шпигун

В начале недели каждая команда потеряет одного участника. Но взамен – получит одного. Только из вражеской команды. «Синие», «Зеленые» и «Красные» обменяются участниками, которые проживут в командах соперников целую неделю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.