Зважені та щасливі

АНОНС: Найсильніших учасників закриють в карцері

Йдучи на проект, учасники твердо заявили, що з минулим життям покінчено. Відмовившись від шкідливої ​​їжі, ізолювавши себе від зовнішнього світу, вони зосередилися головної мети – схудненні. Але чи не забудуть вони про заповітну мрію, коли шкідлива їжа виявиться в їх кімнатах?

Учасників чекає випробування, яке нагадує гру «Angry Birds». Необхідно поцілити з рогаток по мішенях суперників. Команда, у якої залишиться хоча б одна не збита мішень, переможе. За підсумками випробування команда, яка переможе назве двох учасників з команд суперників, яких на весь тиждень буде ізольовано. Ці двоє будуть закриті в кімнатах, повних спокус. Вони не будуть тренуватися, і учувствовать в конкурсах. Це дуже сильно послабить програвши команди, адже суперники закриють в «карцерах» найсильніших, тих, хто показував високі результати на зважуванні. Чи спокусяться вони? Зможуть пройти цю перевірку?

Але інших учасників чекає ще більша спокуса. Скучивши за рідними, вони готові кинути все і піти з проекту, аби тільки побачити близьких. Другий конкурс подарує їм цю можливість. Командам належить пробігти в зв’язці 1 км. Завдання саме по собі не просте, адже потрібно буде вибудувати особливий ритм ходьби, щоб не збитися. Падіння одного спричинить падіння всієї команди. Але крім цього, уздовж дистанції їх чекають сюрпризи, про які вони не здогадуються – їх родичі. Перед учасниками стоятиме вибір: бігти вперед за перемогою або ж підвести команду і обійняти близької людини. Конкурс стане дуже емоційним!

І найголовніша інтрига: як розвиваються відносини Діми та Іванки? Все це в шостому випуску «Зважені та щасливі»! Не пропустіть, у четвер, 2 жовтня, о 20.00 на каналі СТБ!

Video: АНОНС: Найсильніших учасників закриють в карцері

Идя на проект, участники твердо заявили, что с прошлой жизнью покончено. Отказавшись от вредной еды, изолировав себя от внешнего мира, они сосредоточились главной цели – похудении. Но не забудут ли они о заветной мечте, когда вредная еда окажется в их комнатах?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.