Зважені та щасливі

АНОНС: Одна з команд перестане існувати в результаті поразки

За місяць участі в проекті учасники не тільки худнули, а й намагалися побудувати відносини в командах. І, схоже, їм це не вдалося. Постійні скандали, взаємні звинувачення і емоційні зриви – це підсумки місяця в ізольованому просторі. Учасники всерйоз замислюються про те, що без команд їм буде легше худнути.

І на 5-му тижні вони отримають бажане. За умовами тижня, одна з команд перестане існувати. Але її члени будуть вести не індивідуальну боротьбу за схуднення, а розділяться між двома іншими командами. По суті – вони потраплять до них у «рабство». Розформовані учасники втратять свого тренера і будуть виконувати всі бажання і капризи команд, в які потраплять. Крім цього, вони будуть зважуватися за своїх «господарів». І якщо хтось із них скине мало і потрапить в зону ризику, ворожа команда навряд чи його пожаліє і з легкістю відправить додому.

синяя команда

Конкурс

Така умова тижня оберне бажання учасників розділитися проти них самих. Ніхто не готовий бути «рабом» в чужій команді. Тому в першому випробуванні вони з усіх сил боротимуться, щоб не допустити програшу і не потрапити в лігво суперника. Само випробування стане дуже емоційним. Командам належить потрійне перетягування в багнюці за принципом «лебідь-щука-рак». Кілька учасників від знемоги втратять свідомість і будуть змушені покинути боротьбу. Яка команда в підсумку буде розформована і перестане існувати?

У наступному випробуванні учасників чекає зустріч з героєм третього сезону Сергієм Сапоном. Саме він стане ведучим конкурсу.

Цього тижня учасники в повному обсязі відчують, що значать слова «міцна команда» і «щирі почуття». Чи усвідомлюють вони цінність командної роботи? Конфлікт за капітанське крісло в молодшій команді загостриться з новою силою. Діма і Олег більше не будуть приховувати неприязнь і захочуть усунути один одного з проекту.

Доля головної пари проекту – Діми та Іванки – буде під загрозою, адже в їх відносини втрутиться більш досвідчена Алена (учасниця червоній команди). Що вибере Діма – дівочі хитрощі або ж жіночі чари? Не пропустіть нові перипетії з життя учасників у четвер, 25 вересня, о 20.00 на каналі СТБ!

Video: Одна из команд перестанет существовать в результате поражения

По условиям недели, одна из команд перестанет существовать. Но ее члены будут вести не индивидуальную борьбу за похудение, а разделятся между двумя другими командами. По сути – они попадут к ним в «рабство».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.