Зважені та щасливі

АНОНС: Команди боротимуться за зв’язок з рідними

Уже майже місяць учасники проекту «Зважені та щасливі» знаходяться в закритому просторі, без будь-якого зв’язку зі своїм минулим життям. Вони прикладають титанічні зусилля, щоб позбутися свого головного ворога – зайвої ваги. Їм здається, що період адаптації закінчився, і найважчі випробування позаду. Але саме на 4-го тижня учасники зрозуміють – важче розлуки з рідними немає нічого.

4 тиждень стане унікальною для учасників. Вперше вони боротимуться за гроші, за які можна придбати призи, найціннішими з яких є зв’язок з рідними: відеозвернення, лист, дзвінок додому. Але призів на всю команду не вистачить. І тоді учасникам доведеться вибирати, кому дістануться нагороди, а хто залишиться ні з чим.

Участница "Зеленой команды" Юлия Фомина

Учасниця “Зеленої команди” Юлія Фоміна

Крім того, одна з команд припинить боротьбу за призи вже після першого випробування, яке виявиться дуже складним. Учасникам належить взнесті на круту піщану гору 300 мішків. Вага кожного – 5 кг. Ціна одного – 50 гривень в бюджет команди. Учасники будуть носити мішки в зубах, падати і підніматися після неймовірних зусиль. І все заради того, щоб почути голос близької людини. За підсумком випробування, команда, яка запрацює найбільше грошей, забере виграш у однієї з двох команд, що залишилися. Тим самим переможці позбавлять суперників можливості отримати звісточку з дому. Це викличе масу обурень та скандалів.

Друге випробування цього випуску вирішить, хто отримає заповітні призи. У конкурсі змагатимуться дві команди. Їм належить перетягти за допомогою каната на свій бік величезний мішок, що символізує виграш. Це буде дуже емоційний поєдинок двох вікових груп, кожна з яких не захоче поступатися й віддавати чесно зароблені гроші.

Але в підсумку призи отримає лише одна команда. Як вони розпорядяться грошима? Виберуть зв’язок з рідними або ж насолодяться відпочинком в ресторані, сауні або SPA-салоні? І чим ці призи обернуться переможцям на зважуванні? Про це ви дізнаєтеся у четвер, 18 вересня, о 20.00 на каналі СТБ!

Video: АНОНС: Команди боротимуться за зв’язок з рідними

Уже почти месяц участники проекта «Зважені та щасливі» находятся в закрытом пространстве, без любой связи со своей прошлой жизнью. Они прикладывают титанические усилия, чтобы избавиться от своего главного врага – лишнего веса. Им кажется, что период адаптации закончился, и самые тяжелые испытания позади. Но именно на 4-ой недели участники поймут – тяжелее разлуки с родными нет ничего.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.