Зважені та щасливі

Как Узєлков буде перемагати Ігоря та Аніту

У проекті «Зважені та щасливі» третя команда та її новий тренер – Вячеслав Узєлков. Слава запевняє, що у нього є особлива методика, яка допоможе його команді вигравати. Уже перший конкурс сезону показав, що він не жартує. Саме його команда виграла. Журналісти сайту STB.UA вирішили особисто дізнатися у нового тренера, в чому особливість переможного підходу?

Слава, твоя команда вже виграла найперший конкурс сезону. Вітаємо. Ти говорив про те, що твій підхід унікальний, а в чому його особливість? І чим він відрізняється від методик Аніти та Ігоря?

В першу чергу особливість в тому, що я все випробував на собі. Я знаю наскільки це ефективно. Мій підхід спрацює саме в форматі цього проекту, коли за тиждень потрібно скинути максимальну кількість кілограм. Для мене це не складно, тому що я з цим стикаюся регулярно. Справа в тому, що я до сих пір тренуюся і веду бої. Моя вагова категорія 79, а важу я в реальному житті 92. Перед боєм привожу себе в норму, скидаю вагу, і підводжу себе до піку форми.

1

А які склалися стосунки з командою?

Я друг для команди. Вони знають це. На вулиці, в житті – я товариш. Але в залі – я строгий. Мій підхід – це метод батога і пряника. Де потрібно – я заохочую, де потрібно – лаю.

Такий підхід працює?

Якщо чесно, то на 1000%. Побачите по учасникам, наскільки ефективна моя методика.

треша 1

На перше тренування ти прийшов з трояндами для дівчат, скажи, кожне тренування буде особливим?

На перше тренування я прийшов з квітами тому, що це була наша перша зустріч. Але скажу, що кожна моя тренування буде особливою.

Також не пропустіть: наступний випуск шоу «Зважені та щасливі» у четвер, 11 вересня, о 20.00 на СТБ!

Video: Чем Узелков будет побеждать Игоря и Аниту

Журналисты сайта STB.UA решили лично узнать у нового тренера, в чем особенность победоносного подхода?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.