Зважені та щасливі

Ігор Обуховський розповів, як тренуватись, якщо на вулиці спека

Тренер проекту «Зважені та щасливі» Ігор Обуховський розповів, як правильно тренуватись в розпал спекотного сезону так, щоб і результатів досягти, і здоров’ю не нашкодити!

Чи є відмінності в режимі тренувань в залежності від погоди?

Якщо одне тренування в звичайних умовах може здатися легким, то в умовах спеки воно буде просто виснажливим. Це відбувається тому, що нашому організму потрібно в кілька разів більше ресурсів, щоб охолоджувати тіло.

Як тренуватися, якщо на вулиці спека?

Якщо тренуєтеся в спеку, дотримуйтесь простих правил:

Вода

Почуття спраги наступає тоді, коли організм вже зневоднений. Тому пити воду потрібно до того, як ви відчули, що хочете пити. Пийте невеликими порціями, але постійно на протязі тренування.

Крім рідини, з потом з нашого організму виходять необхідні солі і мінерали. Не забувайте що норма солі 5 грам в день, це одна чайна ложка. Це повинно бути у вашому раціоні.

Одяг

Не забувайте про головні убори. Про важливість їх нагадувати не буду. І купуйте одяг, який добре пропускає повітря і швидко висихає. Такий одяг є в будь-якому магазині спорт одягу. Крім того одяг не повинен обмежувати ваші рухи.

Читайте також: Алік Закревський радить змінювати спосіб життя

А що стосується оптимального виду навантажень?

игорь

Оптимальний варіант – водна тренування. Якщо такої можливості немає, то краще займатися рано вранці, ввечері, в тих місцях, де є тінь. Наприклад, парк, ліс.

 Чи варто віддавати перевагу якомусь виду навантажень, або яким-небудь вправам?

Важливо не те, який вид навантажень, важливий грамотний підхід, який повинен бути заснований на тих знаннях, про які ми поговорили. Хороших тренувань!

  Читайте також: Ігор Обуховський розробляє власний проект

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.