Зважені та щасливі

Обговорюймо разом!

У четвертому сезоні шоу з’являється третій тренер – В’ячеслав Узєлков. Він налаштований рішуче, і впевнений, що саме його методи допоможуть вигравати його команді. І вже перша перемога була дійсно за командою відомого боксера. Чи зможе він утримати лідерство в тренерській гонці і далі? Чи складе він гідну конкуренцію Ігорю і Аніті?

Найважча дівчина за всі сезони важить 198 кг. Про цю цифру до проекту не знав ніхто з її близьких і друзів. Її велика вага вже підвела команду у першому конкурсі, тренування Ігоря повністю виснажило учасницю, але заради перемоги над собою вона переступає через себе і йде далі. А ви змогли б зважитися на такий відважний крок перед камерами, заради своєї мрії – схуднути?

Свої перші тренування Аніта та Ігор провели, ніби помінявшись ролями. Ігор влаштував 6-годинне жорстке тренування, а Аніта запропонувала команді танцювати до упаду. А вам подобаються нові образи тренерів?

Мета четвертого сезону – довести, що можна схуднути, навіть не дивлячись на вік. Учасники поділені на три вікові групи. Як думаєш, хто має більше шансів на перемогу? Досвід? Азарт? Або завзяття?

Четвертий сезон – це не тільки битва віку, але і битва тренерів. Новий тренер В’ячеслав Узєлков кинув виклик Аніті та Ігорю. Як вважаєте, у нього вистачить сил і стратегії, щоб обіграти досвідчених тренерів проекту, за плечима у яких вже є перемоги? Залишайте свої коментарі!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.