Зважені та щасливі

Успіхи глядачів: дівчинка з Білорусії схудла на 40 кг!

Сайт СТБ продовжує публікувати історії домашнього схуднення глядачів проекту «Зважені та щасливі». Цього разу до нас прийшов лист від Марії Жевнеронок – 15-річної дівчинки з Мінська, яка вирішила схуднути і в якості допомоги використовувала поради Ігоря Обуховського, Аніти Луценко та Світлана Фус.

Всього рік тому я важила 100 кілограмів, – розповідає Марія Жевнеронок. – Для дівчинки 14 років це жахливо. Живу я в Мінську, канал СТБ у нас не показують, але я натрапила на запис шоу «Зважені та щасливі» в Інтернеті. Почала дивитися, і в моїй голові щось клацнуло. Я отримала величезний заряд мотивації і подумала, що раз учасники проекту змогли схуднути, то і я впораюся.

Марія Жевнєронок до схуднення

Марія Жевнєронок до схуднення

Мої однолітки виглядали модно, а я більше походила не на дівчину, а на жінку. Хотілося відповідати своєму віку. Я почала займатися, підглядаючи поради в шоу «Зважені та щасливі», але спочатку не вірила, що мені вдасться схуднути. Впевненість у власних силах з’явилася лише тоді, коли я скинула перші 15 кілограмів. Цей результат підбадьорив і дав зрозуміти, що назад дороги немає. Схуднувши до 82 кілограмів, я наважилася піти в спортзал. Для мене цей вчинок був дуже сміливим, адже раніше я думала, що туди ходять тільки стрункі та підтягнуті люди. Але я помилялася.

Загалом, я почала займатися спортом 2-3 рази на тиждень, і вага пішла на спад ще швидше. Я відчувала безліч труднощів, іноді охоплював розпач – мені просто хотілося все кинути. Але я не поборола себе. За 9 місяців тренувань і правильного харчування я схудла до 60 кг!

Марія Жевнєронок до та після схуднення

Марія Жевнєронок до та після схуднення

Зараз я відчуваю себе чудово. Я можу спокійно бігати і ходити сходами без задишки, хоча раніше була не в силах пробігти навіть 150 метрів. Крім проекту «Зважені та щасливі», я дивилася рубрику «Щоденники схуднення» в шоу «Все буде добре» – я дуже вдячна Аніті Луценко за той комплекс вправ, який вона показувала в цій передачі.

Марія Жевнєронок після схуднення

Марія Жевнєронок після схуднення

Я вважаю, що шоу «Зважені та щасливі» особливо цінне тим людям, у яких є брак мотивації. Чого варті тільки результати Миколи Ворошнова та Марти Карпенко! Дивлячись на них, я розумію, що мені слід не зупинятися, а працювати над собою все більше і більше. Кажуть, що немає нічого неможливого. І це правда!

Хочете, щоб і вашу історію схуднення дізналася вся країна? Тоді надсилайте свою розповідь і фотографії «до/після» в редакцію сайту СТБ за адресою onufriy_pek@mail.ru

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.