Зважені та щасливі

Успіхи глядачів: мешканка Макіївки схудла на 42 кг!

Сайт СТБ продовжує публікувати історії домашнього схуднення глядачів проекту «Зважені то щасливі». Цього разу ми представляємо вам 29-річну Ольгу Кузьменко з Макіївки. Рік тому ця жінка важила 105 кг, однак почавши харчуватися правильно і займаючись за методикою тренерів Ігоря Обуховського та Аніти Луценко, вона зуміла схуднути до 63 кг!

Вага набиралася потихеньку, – розповідає Ольга Кузьменко, – з кожним роком по кілька кілограмів. Повільно, але впевнено я за п’ять років розтовстіла до 105 кілограмів. Взяти себе в руки і почати худнути я не вирішувалася дуже довго. Я тільки дивилася випуски шоу «Зважені то щасливі» і мріяла про струнку фігуру.

Ольга Кузьменко до та після схуднення на 42 кг

Ольга Кузьменко до та після схуднення на 42 кг

14 січня 2013 року ситуація змінилася. Я почала правильно харчуватися, керуючись порадами дієтолога Світлани Фус: скоротила розмір порцій і взялася готувати окремо для себе і окремо – для сина та чоловіка. Помітивши перші результати, я вирішила прискорити процес схуднення і з весни почала займатися під рубрику «Щоденники схуднення» в шоу «Все буде добре», старанно виконуючи всі вправи, які показували Ігор Обуховський та Аніта Луценко.

До теперішнього моменту я так звикла харчуватися правильно, що навіть не можу уявити, як раніше могла запихати в себе гігантські порції жирної їжі. Так чи інакше, якби хто-небудь сказав мені рік тому, що я скину 42 кг, я би просто не повірила. Але виявилося, що я здатна на подвиги, тому що у мене є величезна сила волі. Тепер я пишаюся собою, адже коли дивлюся в дзеркало, мені подобається те, що я там бачу.

Хочете, щоб і вашу історію схуднення дізналася вся країна? Тоді надсилайте свою розповідь і фотографії «до/після» в редакцію сайту СТВ за адресою onufriy_pek@mail.ru

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.