Зважені та щасливі

Успіхи глядачів: молода мати схудла на 38 кг!

Сайт СТБ продовжує публікувати історії домашнього схуднення глядачів проекту «Зважені та щасливі». Сьогодні ми представляємо вам киянку Мілу Гриценко, яка методом проб і помилок скинула майже 40 кілограмів, після чого написала книгу і відкрила школу схуднення для жінок.

На жаль, моя історія схуднення почалася не з правильного харчування, а навпаки – з сечогінних і проносних таблеток, – розповідає Міла Гриценко. – Тоді я була ще підлітком, і навіть не підозрювала, як потрібно правильно харчуватися, щоб схуднути. Моїм початковим орієнтиром був Інтернет, де я і знайшла сумнівні методи схуднення, після чого отримала не тільки проблеми зі шлунком, але й харчову залежність, яка не знала золотої середини.

Міла Гриценко під час вагітності та після схуднення

Міла Гриценко під час вагітності та після схуднення

Я зривалася, потім знову голодувала – так знову і знову. Не знаю, скільки б тривало це пекельне коло дієт і зривів, якщо б я не завагітніла. Опинившись у прекрасному стані, я відсунула ідею схуднення на другий план і почала їсти за двох, заспокоюючи себе тим, що тепер це виправдано. Але коли після пологів моя вага досягла 85 кг, я дала собі обіцянку, що обов’язково схудну. Я вирішила, що більше не буду виглядати, як доросла жінка, яка абсолютно перестала стежити за собою.

Спершу я хотіла сісти на жорстку дієту і навести порядок у власному тілі максимально швидко. Але від повторних помилок мене врятував мій син – я не хотіла залишити дитину без грудного харчування. Загалом, я вперше почала дотримуватись правил здорового харчування. Я виключила жири і швидкі вуглеводи, зробивши акцент на овочах, фруктах, нежирних сортах риби, оливковій олії, горіхах та крупах. Завдяки балансу жирів, білків і вуглеводів моя шкіра, волосся і нігті абсолютно не постраждали під час схуднення.

Міла Гриценко до і після схуднення

Міла Гриценко до і після схуднення

Через півроку правильного харчування я важила 47 кг. В процесі схуднення я багато коригувала систему живлення і створила для себе ідеальний режим дня. Думаю, що тільки коли все знаходиться в балансі (енергія, відчуття ситості, гарний настрій, активна мозкова діяльність, краса), людина, що худне, зможе утриматися від зривів. Тому багато часу я приділяла психологічному здоров’ю. На жаль, шкідливі звички стали міцним фундаментом мого життя, тож позбутися від них за тиждень просто неможливо. Коли я чесно зізналася сама собі, що у мене є харчова залежність, дотримуватися дієти стало набагато легше.

Після того, як я схудла, мені почали писати нещасні жінки, які щодня обіцяють собі, що завтра візьмуть себе в руки і схуднуть, та тільки це «завтра» ніколи не настає. Я усвідомила, що схуднення і правильне харчування – це не просто моє хобі. Я вирішила пов’язати життя з допомогою людям, які страждають від надмірної ваги. Адже немає нічого приємнішого щасливих і струнких жінок.

Міла Гриценко до і після схуднення

Міла Гриценко до і після схуднення

Для початку я закінчила школу правильного харчування і отримала диплом дієтолога-консультанта. Я прочитала багато літератури про схуднення, дієтології та харчової залежності й усюди намагалася почерпнути щось корисне. Розробивши власну систему схуднення, я почала давати онлайн-консультації по скайпу. Моя робота мала успіх, тому я вирішила рушити далі і відкрила свою школу схуднення. Закінчивши додатково курси ораторського мистецтва, я почала проводити семінари в Україні та Росії. Сьогодні я дуже щаслива, що не тільки сама схудла, але і допомагаю побудувати тіло своєї мрії іншим жінкам.

Хочете, щоб і вашу історію схуднення дізналася вся країна? Тоді надсилайте свою розповідь і фотографії «до/після» в редакцію сайту СТБ за адресою onufriy_pek@mail.ru

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.