Зважені та щасливі

Учасники пробіжать 42 кілометри

Сьогодні (19 грудня ) о 20:00 стартує півфінал шоу «Зважені та щасливі» на СТБ. До 17 тижня на проекті залишилося п’ять найсильніших учасників: Женя, Ігор, Ілля, Наташа і Марія – вони боротимуться у грандіозній битві за право увійти до трійки фіналістів!

Випробуванням півфіналу стане повний олімпійський марафон у 42 кілометра – ця дистанція вдвічі більше тієї, що була у попередніх сезонах. Звісно, що коли учасники дізналися про це, у деяких сталася істерика:

«Я досі не вмію бігати! – Заридала Марія. – Тільки я стаю на бігову доріжку, як у мене відразу починається відлік часу, і час йде дуже повільно. Мої ноги зупиняються. Я зістрибую з доріжки і займаюся чимось іншим…»

Цікаво, що учасники зможуть забезпечити собі перемогу ще до початку марафону. Їм запропонують з’їсти 4 тістечка і тим самим додати час до результату своїх суперників, адже одне тістечко – це плюс 10 хвилин в марафоні. Учасники зможуть з’їсти проти одного суперника або проти всіх, але хто з’їсть і проти кого – це стане відомо лише в кінці забігу.

Отже, хто зупиниться на півдорозі? Кого ще на старті забере машина швидкої допомоги? Чи зможе хтось обійти у марафоні Женю? Хто залишить боротьбу і вирішить достроково покинути проект? А також: хто пересилить себе і буде бігти до самого кінця?

Відповіді на всі ці питання ви дізнаєтеся вже сьогодні (19 грудня) о 20:00 у півфіналі шоу «Зважені та щасливі» на СТБ!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.