Зважені та щасливі

Випробування висотою

Минулого тижня шоу «Зважені та щасливі – 3» залишив Олег Ожеледа. Після цього у тренувальному таборі залишилося всього шість учасників: Женя Могила, Марія та Наталя Вдовенко, Ігор Журбенко, Ілля Яковлєв та Олексій Кислов. Кожен з них пройшов шлях від «безформного желе» до сильної і націленої на перемогу людини. Проте хто з учасників покине шоу за два кроки до фіналу? Відповідь чекає вас вже у цей четвер (12 грудня) о 20:00 у новому випуску шоу «Зважені та щасливі» на СТБ!

Чим ближче до фіналу підходить шоу «Зважені та щасливі», тим більше загострюється атмосфера у тренувальному таборі. Шістка самих хитрих, мудрих, сильних і швидких учасників вичавила з себе тонни поту, тож тепер готова на все заради перемоги та призу в 250 тисяч гривень. Але тактика у кожного своя.

Ілля продовжує дотримуватися принципу: тихіше їдеш – далі будеш. «Я маленький і загадковий звір», – пояснює учасник.

Ігор заручився підтримкою рожевої команди: «Ми один проти одного голосувати не будемо – ми за коаліцію».

Олексій робить ставку на гумор і позитивний настрій: «Я буду боротися до останнього!»

Марія спритно використовує маску сором’язливої і невпевненої у собі людини: «Я не знаю, що таке перемога, тому й хочу виграти, щоб було з чим порівнювати».

Наталя, яка завжди ховалася за спиною старшої сестри, повірила у свої сили і готова викластися по повній: «Я гідна дійти до фіналу і поборотися там за головний приз!»

І нарешті, Женя – найсильніший учасник сезону – не втомлюється орати в спортзалі: «Не секрет, що саме я є головною мішенню для інших учасників».

Однак чия тактика виявиться вірною? Чи зможе Євген зберегти лідерство з поламаним пальцем? І хто з учасників забуде про страх, біль і втому, щоб вчинити небувалий подвиг – підкорити висоту в 38 метрів?

Хочете знати, хто покине шоу за два кроки до фіналу? Тоді вмикайте вже сьогодні (12 грудня) о 20:00 канал СТБ – вас чекає слізна гіркота поразки і торжество людського духу в новому випуску шоу «Зважені та щасливі» на СТБ!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.