Зважені та щасливі

«Я пишаюся тими жінками, які здобувають перемогу над самими собою у цьому проекті», – Євгенія Власова

У четвер, 28 листопада, в пост-шоу проекту «Зважені та щасливі» в якості зоряного гостя побувала відома співачка Євгенія Власова. Ексклюзивно для сайту СТБ дівчина розповіла, як їй самій вдається зберігати ідеальну фігуру, а також дала поради всім, хто мріє побороти зайву вагу.
Женю, розкажіть, будь ласка, чи дивилися ви раніше шоу «Зважені та щасливі»? Якщо так, то, які у вас враження від цього проекту?
Так, я дивилася цей проект. Не скажу, що часто, але бувало і таке. Безумовно, перемикаючи канали в телевізорі, це шоу змушує на ньому зупинитися. Я вважаю, що кожен з нас може опинитися в зоні ризику. Я сама дуже люблю мучне, дуже люблю все, що пахне ваніллю і знаю, що завжди потрібно знати у всьому міру.
Я пишаюся тими жінками, які здобувають перемогу над самими собою на цьому проекті. Дивлячись на них розумієш, який колосальний етап у житті вони подолали. Але мене дивують молоді дівчата, які доводять себе до критичного стану. Їх же не відволікає дитина, сім’я, побут. Вони самі усвідомлено доводять своє тіло до цього.
Хто з учасників минулих сезонів вам запам’ятався?
Пам’ятаю Юлію Кувшинову. Це просто фантастика, яка вона розумниця. Мені взагалі дуже подобається цей проект, за те, що він чесний і серйозний.
Які моменти або випробування в реаліті-шоу вважаєте найяскравішими?
Дуже цікавий момент, коли проходить зважування учасників. Я сама хвилююся, коли дивлюся, як вони чекають на свій результат. Я впевнена, що людина, яка хоча б раз пережила ці відчуття, буде берегти себе до останнього і всіляко буде намагатися більше не повніти.
Ви сказали, що любите мучне, як вам вдається контролювати свою вагу?
Спочатку контролюю себе на психологічному рівні і намагаюся слідувати всім корисним правилам.
Чи займаєтеся ви спортом і чи обмежуєте себе в їжі?
Якщо обмежити себе в їжі, в якихось елементарних речах, наприклад, не вживати тваринного жиру, цукру і мучне, то це вже перемога. Але, в будь-якому випадку, фізична культура повинна в нашому житті бути присутньою. Не обов’язково ходити в спортзал, і я б не рекомендувала навантажувати себе тренуваннями з гантелями. Насправді все можна робити вдома. У мене є стандартний набір вправ, який я виконую кожен день. Я не хочу бути занадто худою, і, тим паче, я не хочу бути повною, тому я намагаюся себе завжди контролювати. Також я контролюю свою дев’ятирічну доньку, бо якщо дитина роз’їсть з дитинства, то їй надалі буде ще складніше. Якщо ти хочеш, щоб твоє життя було збалансованим, то навчися тримати цей баланс.
Іноді можна такий контроль послаблювати, щоб від нього не втомлюватися, і у цей момент дозволити собі спробувати щось, чого раніше собі не дозволяли. Все, чого бажає організм. Це як у стосунках – не можна постійно пиляти свого чоловіка, тому що він піде, потрібно його підпилювати і погладжувати (сміється).
Чи були коли-небудь у вас проблеми із зайвою вагою?
Я завжди була худою, ніколи не була схильною до повноти. Навіть дозволяла собі мучне навіть вночі. Але після народження дитини я просто стала за своєю вагою більше стежити, про всяк випадок.
Що порадите людям, які хочуть позбутися зайвої ваги?
Найголовніше – йти вперед. Не можна казати: «не здавайся» , потрібно говорити: « вперед, до своєї мети». Також потрібно читати гарну психологічну літературу. Взагалі, я вважаю, що наша життєва позиція теж позначається на нашій вазі. Моя порада – обов’язково пийте воду, правильно харчуйтеся, займайтеся фізкультурою, слухайте свій організм, але не тоді коли він кричить посеред ночі: «піди до холодильника і наїжся» , а тоді, коли він радить щось корисне. Не кидайтеся в крайність, не поспішайте все скинути одразу, не влаштовуйте організму стрес, у всьому повинна бути золота середина. Поспішайте повільно.

Юлія Жовнір

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.