Зважені та щасливі

«Тепер фізичні вправи і правильне харчування в нашому житті будуть завжди», – Сергій Сапон-молодший

Вчора, 28 листопада, проект «Зважені та щасливі» покинув один з найулюбленіших учасників глядачів Сергій Сапон-молодший з синьої команди. Спеціально для сайту СТБ хлопець розповів, які життєво важливі уроки він виніс для себе, беручи участь в шоу, а також повідав про те, як зустрічали його вдома після того, як він покинув проект.
Сергію, розкажи, будь ласка, про свої враження. Що для тебе на проекті виявилося найважчим?
Перші дні постійно було важко. Але результатом я дуже задоволений. На сьогодні мені дуже хочеться скинути ще більше кілограмів. Будемо намагатися більше працювати над собою. Я не буду закидати це заняття і свій результат ще покажу. Тепер фізичні вправу і правильне харчування в нашому житті будуть завжди.
На проекті нам з батьком сподобалося все. Було дуже добре. Певна річ, що було важко, хотілося додому, але з часом ми звикли. Навіть не хотілося їхати звідти.
Яке завдання для тебе виявилося найскладнішим?
Всі були складними, особливо після того, як пішов батько.
Чи доводилося тобі плакати на проекті?
Бувало й таке. Плакав, коли пішов. Дуже не хотілося залишати проект. З одного боку на душі було спокійно. Думка про те, що ти скоро будеш вдома, дуже гріла, але з іншого боку я не хотів розлучатися з усіма, з ким встиг потоваришувати.
Епізод з шоу
Які життєво важливі уроки ти взяв для себе з цього проекту?
Я зрозумів, що не потрібно розслаблятися, а потрібно продовжувати йти далі. Коли я йшов на проект, я чітко для себе розумів, що я не хочу повертатися додому таким, яким був раніше.
Зважена і щаслива сім’я Сапон
Коли ти прийшов на проект, як помінявся твій раціон харчування?
Він помінявся повністю. Зараз я взагалі забув про те, що їв раніше. Мій раціон зараз такий, як мені розписала дієтолог проекту Світлана Фус. І мені це подобається.
Як тебе зустріли близькі та рідні вдома, коли ти повернувся після участі в проекті?
Вони всі були в захваті. Кажуть, що я молодець. Всі радять, аби я й далі підтримував свою форму. Я впевнений, що надалі буду робити все, щоб не потрапити в наступні сезони проекту «Зважені та щасливі» (сміється).
Юлія Жовнір

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.