Зважені та щасливі

У шоу повернуться «сірі кардинали»

Тиждень тому шоу «Зважені та щасливі» покинула Юлія Гайдак. За місяць до фіналу в тренувальному таборі залишилося вісім учасників. Кожен із них вже пізнав радість змін та серйозно задумався про перемогу. Однак сьогодні товстунів чекає неприємний сюрприз: учасники, що вибули, повернуться в шоу, аби спробувати витіснити з насиджених місць тих, хто у ньому до цих пір залишився. Хочете знати, у кого це вийде? Тоді дивіться новий випуск проекту «Зважені та щасливі» вже сьогодні (28 листопада) о 20:00 в ефірі каналу СТБ!

За три місяці на проекті «Зважені та щасливі» учасники добре притерлися один до одного – перед початком будь-якого конкурсу вони приблизно знають, хто в ньому переможе і хто програє. Проте розслаблятися немає причин, адже сьогодні в шоу повернуться вісім вибулих учасників – мирне життя у тренувальному таборі перетвориться на жорстоку війну.

«Горбатились 13 тижнів, гарували, як тато Карло, і у результаті – тримаєте, розпишіться», – виказав своє невдоволення Євген Могила.

Однак, щоб витіснити когось із шоу вибулим учасникам доведеться довести свою силу в складних випробуваннях. Вони будуть побудовані за принципом піраміди: на кожному з п’яти етапів змагань шоу будуть залишати найслабші, поки у фіналі не сформується вісімка найсильніших.

Чи справді учасники, які дожили на проекті до 14 тижня, є кращими? Або хтось із тих, хто покинув шоу раніше, здатний залишити їх далеко позаду? Відповіді чекають вас вже сьогодні (28 листопада) о 20:00 в новому випуску шоу «Зважені та щасливі» на СТБ!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.