Зважені та щасливі

Випробування прірвою

У тренувальному таборі залишилося 10 товстунів. Все частіше кожен з них замислюється про перемогу і про приз у 250 тисяч гривень. Проте до фіналу учасникам належить пройти ще не одне важке випробування. І вже сьогодні (14 листопада) вони лицем до лиця зіткнутися зі своїм страхом – не пропустіть новий випуск шоу «Зважені та щасливі – 3» о 20:00 на СТБ!

За 12 тижнів у шоу учасники проявили всі свої слабкі та сильні сторони. Наприклад, сильний Женя вже вважає себе переможцем сезону. Лінивий Ілля скидає вагу, особливо не напружуючись. Юля приховує під жіночністю бійцівську витримку. Марина досі має конкурентоспроможний запас зайвої ваги. Сергія перемоги перетворюють з хлопчика у чоловіка. Наталія зарекомендувала себе не тільки головною красунею проекту, а й людиною з залізною силою волі. Олег ховається за маскою жартівника, але при цьому всерйоз мріє про перемогу. Олексій не втомлюється кожну свою перемогу – як у малому, так і у великому – присвячувати улюбленій дружині та дітям. Марійка вважає себе найсильнішою жінкою проекту, і щоб підтвердити свої амбіції, вона готова на все. І нарешті, Ігор, який отримав другий шанс, готовий показати всю силу, на яку він тільки здатний.

Проте все, що відбувалося з товстунами раніше, здасться їм дитячою забавкою порівняно з випробуванням 12-го тижня, коли кожному доведеться подивитися в очі власному страху. Умови конкурсу за традицією оповістила Олеся Жураковська: «Ще зовсім недавно між вашою мрією про ідеальне тіло і реальністю була жахлива прірва. Однак половина шляху пройдена. Сьогодні вам належить здолати залишок прірви – в буквальному сенсі. Висота цього каньйону 25 метрів, а відстань між берегами – 80. Переможе той учасник, який по канату подолає прірву швидше за всіх. Цього учасника чекає приз – імунітет. А кожен, хто не впорається із завданням, отримає плюс 3 кілограм до зважування…»

«Я відмовляюся! – заявив Ігор, ледь підійшов до краю прірви і глянув униз. – Коли я дивився другий сезон, де був схожий конкурс, я вже тоді знав, що не піду на це. І навіть плюс 3 кілограми мене не лякають».

Чи зможе Ігор побороти свій страх, або другий шанс був наданий йому дарма? Хто впорається із завданням краще і швидше за всіх? Хто так і залишиться стояти перед прірвою, не в силах зробити і кроку? І кому з товстунів доведеться дертися по канату під дощем?

Відповіді на всі ці питання, а також ім’я того, хто покине шоу на 12-му тижні, ви дізнаєтеся вже сьогодні (14 листопада) о 20:00 в новому випуску третього сезону шоу «Зважені та щасливі» на СТБ!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.