Зважені та щасливі

На проекті починається одиночна боротьба

Останні 10 тижнів товстуни парного сезону витягали один одного на конкурсах і рятували на зважуваннях. Однак надалі близькі люди стануть запеклими суперниками – за право залишатися у шоу кожен буде боротися самостійно. Про те, у кого це вийде, а у кого – ні, дивіться вже сьогодні (7 листопада) о 20:00 у новому випуску проекту «Зважені та щасливі – 3» на СТБ!

На початку тижня учасники і не підозрювали про те, що їх чекає велика перерва: працювали парами у звичному режимі. А потім рожеві сестри Марина та Наталія випадково зайшли у кімнату обговорень, де побачили загадковий сундучок, а в ньому – диск з відеопосланням від ведучої Олесі Жураковської:

«У мене для вас важлива новина, – сказала Олеся з екрану телевізора. – Вона кардинально змінить ваше життя на проекті. До фіналу залишилось всього сім тижнів. Вас одинадцять, але ви знаєте, що переможець буде тільки один. Так що з сьогоднішнього дня ви будете боротися… кожен сам за себе. Зважування теж буде індивідуальним. Пари розділяться, але партнери залишать собі колір минулої команди. Кожен з вас отримає окрему кімнату, так що тепер ви – суперники!»

Звісно, що ця новина викликала у тренувальному таборі обурення:

«У житті ніколи такого не було, щоб ми грали один проти одного
, – сказала Марина Вдовенко про свою сестру. – Ми завжди були у команді. У нас були спільні цілі, і ми йшли до них разом, а не порізно. Ну, це реально страшно. Це щось нове. А все нове – це страшно…»

Проявити свої якості учасники зможуть у конкурсі «Молоти і стіни»: хто перший проб’є кувалдою стіну, отримає мінус 2 кілограми до зважування, а останній – плюс один.

Не встигнуть товстуни звикнути до «одиночного плавання», як їм доведеться зіткнутися з великою спокусою. Але хто згадає свої клятви схуднути будь-якою ціною і встоїть перед нею, коли партнер перестане бути твоєю совістю – коли кожен буде відповідати сам за себе?

Хочете знати, до чого призведе протистояння рідних сестер? Чия дружба розвалиться прямо на очах? Як одиночна сутичка вплине на відносини подружжя? І хто заради перемоги піде по головах?

Тоді дивіться шоу «Зважені та щасливі – 3» вже сьогодні (7 листопада) о 20:00 в ефірі каналу СТБ!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.