Зважені та щасливі

Проект покинули відразу двоє учасників

У десятому випуску в шоу повернулися Марина Сачко та Ігор Журбенко. На зміну їм додому відправилися Сергій Сапон-старший та Андрій Рубан.

42-річний приватний підприємець Сергій Сапон-старший прийшов на проект «Зважені та щасливі» з вагою в 141 кілограм. Поки чоловік працював у правоохоронних органах, то був струнким і рухливим. Однак у 32 роки після звільнення він відкрив своє кафе і почав різко набирати вагу. Виною тому став ледачий спосіб життя Сергія: цілими днями він тільки те й робив, що їздив на машині, їв та спав. А одного разу за ніч гри у карти він випив 12 пляшок шампанського, після чого похмелився вранці цілою каструлею борщу. Сергій пробував займатися спортом і голодувати, однак самостійні спроби схуднути виявилися невдалими. Побоюючись перетворитися на інваліда й стати тягарем для сім’ї, чоловік звернувся за допомогою до проекту «Зважені та щасливі». На момент вильоту Сергій важив 110 кілограмів. А вже на пост-шоу він показав результат у 103 кілограми.

sapon_father630.jpg

22-річний слюсар турбінного заводу Андрій Рубан прийшов на проект «Зважені та щасливі» з вагою в 213 кілограм. Від зайвої ваги хлопець страждав із дитинства. У вільний від роботи час він їв багато шкідливої їжі та сидів за комп’ютером. Через це у Андрія склався дуже поганий характер. За його власним визнанням, хлопець злий і дратівливий. Звісно, що дівчини у нього ніколи не було. Андрій прийшов на проект «Зважені та щасливі», щоб здійснити давню мрію: хоча б разок пробігти навколо стадіону і отримати можливість купувати ті речі, які йому подобаються, а не ті, які йому підходять за розміром. Хлопець пішов з проекту з вагою в 173 кілограми. На пост-шоу він показав результат у 146 кілограмів.

ruban_andrew630.jpg

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.