Зважені та щасливі

Ольга Давидко завдяки проекту «Зважені та щасливі» схудла на 100 кг і народила

Вікна 18:00

Вона мріяла народити дитину і заради цього схудла майже на 100 кілограмів. Телеканал СТБ вкотре підтверджує, що можливо все. Ще рік тому чемпіонка світу із сумо Ольга Давидко отримала вирок лікарів – їй ніколи не стати матір’ю. Та жінка прийшла на проект «Зважені та щасливі», а нині завдяки втраченим кілограмам народила сина. 
Її мрію звуть Сашком. Йому лише 3 дні від народження, та богатирська вага – понад 4 кілограми. Зараз це маля – центр всесвіту для Ольги Давидко.
Ще два роки тому вона важила 184 кілограми. Ольга Давидко мала все: коханого чоловіка, улюблену роботу. Жінка була професійною сумоїсткою, ба навіть стала чемпіонкою світу. Втім, не було головного – дитини. Вирок лікарів – через зайву вагу Ольга ніколи не буде матір’ю. 
Олексій Гладушевський, креативний продюсер проекту «Зважені та щасливі» на телеканалі СТБ, саме до нього одного дня прийшла Ольга. Запевнила, що хоче схуднути будь-що. Досвідчений телевізійник бачив чимало учасників, і Ользі здивувався. 
«В основном люди, которые к нам приходят, не реализовались в жизни. То есть у них проблемы с работой, с личной жизнью из-за лишнего веса. Ее лишний вес сопутствовал успеху», – каже Олексій Гладушевський, керівник проекту «Зважені та щасливі».
Невдовзі Ольга переконала всіх, що заради своєї мрії ладна гори зрушити. Вона витримувала до кінця нескінченні тренування та суворі дієти. І вмить стала лідером команди. 
Сезон шоу «Зважені та щасливі» тривав півроку, і за цей час Ольга втратила загалом 70 кілограмів. На фінал пришла вже струнка красуня у розкішній сукні. 
Після шоу жінка скинула ще 30 кілограмів, і врешті сталося диво. 

«Сразу после проекта мне удалось забеременеть, потому что был резко сброшен большой вес и организм дал положительную адаптацию к тому, чтобы стать мамой, поэтому все-таки, наверное, благодаря проекту это свершилось», – розповіла Ольга Давидко.
Зараз щасливу маму зустрічають родичі та друзі. А в неї тим часом – нова мрія. Тепер Оля хоче доньку. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.