Зважені та щасливі

Хто з вибулих учасників повернеться на проект?

Після того, як минулого тижня шоу «Зважені та щасливі» покинула оператор call-центру Марина Сачко, у тренувальному таборі залишилися всього чотири пари і троє учасників-одинаків. Відчуваючи за собою силу, парні команди вирішили об’єднатися, щоб скоріше вижити з проекту тих, хто позбувся підтримки близької людини. Хочете знати, що з цього вийшло? Тоді дивіться сьогодні (31 жовтня) о 20:00 новий випуск шоу «Зважені та щасливі – 3» на СТБ!

Ініціатором виживання одинаків стала коричнева команда. Найсильніший учасник третього сезону Женя Могила холоднокровно зізнався: «Викинути абсолютно всіх одинаків – загальна тактика пар. Нам це вигідно». Однак всупереч очікуванням парних команд ситуація на проекті різко зміниться. Ілля, Андрій та Саша отримають унікальний шанс повернути тих, хто вже покинув проект. Звісно, що заради такої можливості їм доведеться добре попітніти у конкурсі з утриманням маятника над склом – той, чиє скло розіб’ється першим, так і залишиться на проекті один.

Хто ж повернеться до тренувального табору на початку десятого тижня? Як учасники сприймуть тих, кого одного разу вже вигнали? І хто з одинаків наприкінці тижня пошкодує, що повернув собі партнера?

Головним випробуванням десятого тижня стане пляжний конкурс «Розмотай канат», який судитимуть Марта і Андрій – фіналісти другого сезону, які після завершення зйомок повінчалися. «Кожній команді необхідно якнайшвидше розплутати трос, заплутаний між трубами, – оголосили правила конкурсу запрошені ведучі. – Вам потрібно розмотати таку кількість троса, щоб вистачило, аби дотягнутися до лінії фінішу на відстані у 50 метрів. Ви будете пов’язані між собою, а край троса прив’язаний до вашої мотузки. Боріться, адже у кінці тижня шоу залишать одразу двоє учасників!»

Через пісок, в якому постійно грузли ноги учасників, і сильної спеки товстуни не втомлювалися скаржитися: «Мені важко пересуватися, тому що ноги грузнуть у піску, – сказала Марина. – І ще дуже жарко і задушливо. Я відчуваю себе так, ніби потрапила у пустелю Сахара».

Хочете знати, чим закінчиться для товстунів спекотне випробування на пляжі? А також: хто залишить проект після фінального зважування? Тоді дивіться сьогодні (31 жовтня) о 20:00 новий випуск шоу «Зважені та щасливі – 3» на СТБ!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.