Зважені та щасливі

Чим закінчиться для учасників перший іспит з дієтології?

Минулого тижня шоу «Зважені та щасливі» покинув Ігор Журбенко. Будучи одним з сильних учасників, він показав на фінальному зважуванні жахливі плюс чотири кілограми. Судячи з усього, Ігор просто не засвоїв ті знання, якими з ним два місяці ділилися тренери і дієтолог проекту. Але що з отриманої інформації запам’ятала решта учасників? Іспит на дев’ятому тижні покаже, хто з товстунів навчається на відмінно, а хто пропускає важливі поради повз вуха. Дивіться сьогодні (24 жовтня) о 20:00 новий випуск шоу «Зважені та щасливі – 3» на СТБ!

Товстуни провели на проекті два місяці – за цей час дієтолог навчила їх правилам ефективного схуднення. А тепер, коли учасники дійшли до екватора шоу, настав час, щоб здати іспит та перевірити отримані знання.

«Поки один учасник команди буде відповідати на питання, інший буде працювати на біговій доріжці, – пояснила правила конкурсу ведуча Олеся Жураковська. – Неправильний відповідь партнера, і швидкість тренажера збільшиться. Коли бігун зійде з доріжки, пара залишить змагання. А тим, хто залишився на проекті без пари, доведеться найважче: вони будуть бігти і відповідати одночасно».

Само собою, одинакам такий поворот подій не сподобався:

«Я, звичайно, слухав поради дієтолога, але більше розраховував в цьому на Ігоря
, – зізнався Ілля. – Він у нас усе конспектує. Але після того як Ігор покинув проект, я залишився один…»

Чи виявляться найсильніші учасники ще й найрозумнішими? І хто переможе в цьому конкурсі, отримавши заповітні мінус два кілограми на зважуванні?

Другий конкурс тижні отримав назву «Розпили колоду». Пари учасників прив’яжуть до колод – щоб позбутися від ланцюга, їм потрібно буде дістати ключ. Ось тільки, щоб дістатися до ключа на відстані двох метрів, товстунам доведеться спершу розпиляти колоди: парам – дві, одиначкам – одну. Чи зможуть учасники показати злагоджену роботу? І чи вистачить терпіння і дисципліни тим, хто залишився на проекті без пари?

Також у цьому випуску ви побачите:

Чи будуть учасники довіряти один одному після того, як половина з них з’їздила додому і піддалася спокусам минулого життя?
Що спровокує черговий вибух агресії Андрія Рубана?
Який сюрприз приготує Женя Могила для своєї дружини?
І чим закінчиться спроба Саші розповісти про те, що відбувається у таборі, коли камери вимикаються?

Хочете знати, хто покине тренувальний табір на екваторі проекту? Тоді дивіться сьогодні (24 жовтня) о 20:00 дев’ятий випуск шоу «Зважені та щасливі – 3» на СТБ!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.