Зважені та щасливі

Сині оголосять коричневим справжню війну

Минулого тижня шоу «Зважені та щасливі» залишив Діма Рубан. Учасники проголосували проти нього, бо були впевнені: на відміну від свого брата Діма досить сильний духом, щоб схуднути самостійно. Але чи засвоїв цей урок Андрій? Чи жертва брата виявиться безглуздою? Дивіться сьогодні (10 жовтня ) о 20:00 новий випуск шоу «Зважені та щасливі – 3» на СТБ!

Сьомий випуск проекту «Зважені та щасливі» буде найнесподіванішим. Судіть самі: сині оголосять відкриту війну коричневим, Андрій Рубан люто кинеться на Аніту Луценко з гантелями, а Олег заспіває одній з учасниць натхненну серенаду. Але чи зможуть товстуни вчасно згадати про те, що прийшли на проект заради схуднення? Кому зайві емоції вийдуть боком? І кому вони будуть коштувати життя на проекті?

На початку сьомого тижня в тренувальному таборі станеться подія, яку всі учасники одностайно визнають небесним втручанням: найсильніший учасник проекту Женя Могила загримить до лікарні, через що його дружина змушена буде у всіх конкурсах розраховувати тільки на свої сили.

«Це наш шанс позбутися від коричневої команди, – зізнався Ігор Журбенко. – Цього хочемо ми всі».

Напарник Ігоря на проекті Ілля погодився з другом: «Юля отримала шанс показати, чого вона реально коштує одна, а не ховаючись у тіні Жені й роблячи за його спини якісь дивні висловлювання».

Але що саме трапилося з Женею Могилою? І на що піде його дружина Юля, аби зберегти перевагу коричневої команди?

У першому конкурсі сьомого тижня товстуни боротимуться за можливість отримати владу над результатом фінального зважування. Правила змагання, як водиться, оголосила ведуча проекту Олеся Жураковська: «Вам потрібно першими в мішках нанести 100 кілограмів піску на ваги, які розташовані на горі. Переможець зможе на фінальному зважуванні роздати ці 100 кілограмів тому, кому вважає за потрібне…»

«Коли ми були під жовтою лінією, коричневі нам пропонували їхати додому і їсти сало», – згадав Сергій Сапон-старший, після чого його син додав: «А тепер ми зробимо все для того, щоб під жовтою лінією виявилися вже вони!»

Але чим закінчиться відкритий конфлікт синіх і коричневих? За що Сергій Сапон-молодший вирішить побитися з Женею Могилою? І хто у підсумку виявиться сильнішим?

Також у цьому випуску ви побачите:

Чим закінчиться боксерський спаринг Ігоря Обухівського та Сергія Сапона-молодшого?
З яким несподіваним подарунком навідається Ілля до кімнати Наталії?
Чому Андрій Рубан влаштує на проекті полювання на відьом?
Чи вдасться Юлі помиритися з жіночою половиною тренувального табору?
На що підуть учасники, щоб анулювати антібонуси, отримані у першому конкурсі сьомого тижня?
І чи сподобається товстушкам урок стрип-пластики від Аніти Луценко?

Хочете знати, хто покине тренувальний табір на цьому тижні? Тоді дивіться сьогодні (10 жовтня) о 20:00 сьомий випуск шоу «Зважені та щасливі – 3» на СТБ!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.