Зважені та щасливі

Як Євген Літвінковіч бореться із зайвими кілограмами?

Сьогодні шоу «Зважені та щасливі» чекає чергова втрата. Ведуча пост-шоу Тетяна Висоцька традиційно запросить до себе у студію тих, хто залишив гонку на схуднення, щоб разом із експертами з’ясувати: як саме проект змінює життя товстунів на краще. Вмикайте канал СТБ сьогодні (10 жовтня) о 23:50 – вас чекає яскраве та емоційне пост-шоу «Зважені та щасливі – 3»!

Зоряним гостем сьомого пост-шоу стане співак Євген Літвінковіч. Разом з командою постійних експертів програми – дієтологом Світланою Фус, психологом Наталією Шестак, креативним продюсером Олексієм Гладушевський та тренерами Ігорем Обухівським і Анітою Луценко – він розпитає вибулих учасників про те, як змінилося їхнє життя після проекту.

«В учасниках проекту мене приємно здивувала їхня сила волі та жага до результату,
– зізнався Євген Літвінковіч сайту СТБ. – Видно, що їх головна мета – не перемога як така, а можливість змінити себе, змінити своє життя. Дай бог кожному з них сил і духу досягти своєї мети!»

Побувавши в студії пост-шоу «Зважені та щасливі» Євген Літвінковіч , за його словами, вкотре переконався, що в житті немає нічого неможливого, якщо чогось сильно хочеш і віриш у себе.

«Це шоу – відмінна мотивація для того, аби встати з дивана і перетворити свої мрії в реальність, – сказав Євген Літвінковіч. – Якщо ви не впевнені у своїй зовнішності, якщо зайва вага робить вас нещасними – знайте, ви можете все змінити! Люди в цьому шоу – яскравий тому приклад. Правда, не забувайте про те, що справжня краса знаходиться всередині людини! Будьте щасливі й красиві!»

Але як сам Євген Літвінковіч стежить за своєю формою? Чи дотримується він якоїсь дієти? І чи займається співак на тренажерах у спортзалі?

Відповіді чекають вас сьогодні (10 жовтня) о 23:50 в пост-шоу « Зважені та щасливі – 3» на СТБ!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.