Зважені та щасливі

Чи збережуть товстуни чисту совість, борсаючись у багнюці?

Минулого тижня шоу «Зважені та щасливі» покинула учасниця червоної команди Євгенія Мостовенко. Решта учасників уже звикла і до інтенсивних фізичних навантажень, і до правильного харчування, і до напружених конкурсів. Проте за півтора місяці в тренувальному таборі головним випробуванням для них стала розлука з домом. Хочете дізнатися, на що готові товстуни, аби зустрітися з рідними та близькими? Тоді дивіться сьогодні (3 жовтня ) о 20:00 новий випуск шоу «Зважені та щасливі – 3» на СТБ!

Перед проектом у всіх товстунів відібрали мобільні телефони й заборонили користуватися Інтернетом. Звісно, шо коли було оголошено, що на шостому тижні з’явиться можливість побачити своїх рідних і близьких, учасники буквально засяяли від захоплення. Однак, де гарна новина, там і погана: на зустріч зможе розраховувати тільки одна пара – та, що переможе у важкому конкурсі.

«Реально тупо вивели з колії взагалі»
, – не змогла стримати обурення помаранчева Марина.

За традицією умови конкурсу товстунам оголосила ведуча проекту Олеся Жураковська: «Перед вами 8 лімузинів. У них безцінний приз. Зустрічі з вами чекають… ваші найближчі люди: батьки, діти, друзі. Але шанс побачитися з близькими отримає тільки та команда, яка першою дістане брелок від лімузина. Відкрити коробку з брелоками ви зможете ключами свого кольору – вони знаходяться на стенді. Складність полягає у тому, що ключів багато. Серед них потрібно знайти тільки один правильний. І ще: кожна пара буде зв’язана ременем…»

Дізнавшись правила конкурсу, більшість учасників сприйняли його як лотерею.

«Шматочок фарту повинен бути, в будь-якому випадку, – прокоментував Женя Могила. – Тому що одні можуть з першого разу хапнути ключі, а іншим пощастить в останню чергу…»

Після конкурсу учасники, що програли, вирушать на тренування до Аніті Луценка як на шибеницю. Фітнес-тренер сильно здивується, коли побачить, що в призначений час в спортзалі буде порожньо:

«Усі просто вешталися по території табору
, – сказала Аніта. – Вони вважали, що я буду підтримувати їх настрій. Але вони не на ту напали. Вони ще не знають, що конкурс – це тільки половина випробування. Найцікавіше почнеться зараз! Це не дитячий табір, в якому є батьківський день. Вони дорослі люди, які прийшли на проект працювати, а не розпускати нюні!»

Але хто втече з тренування Аніти Луценко, не витримавши упущеної можливості поспілкуватися з близькими? Хто взагалі не з’явиться на заняття до Ігоря Обуховського? І який неймовірний сюрприз влаштують фітнес-тренери для товстунів, бажаючи підняти в таборі бойовий дух?

Другим конкурсом шостого тижня стане «Бруд». Учасникам потрібно буде закрити шинами зображення своїх заклятих ворогів – звісно, ускладнювати завдання буде смуга перешкод. Команда, яка перемогла у конкурсі, отримає імунітет. А команду, чиї зображення закриють раніше за інших, чекає ось що: рада товстунів вибере одного учасника пари, і на фінальному зважуванні буде враховуватися тільки його результат.

«Нашу пару будуть прагнути закрити в першу чергу»
, – резонно заявив Женя Могила, який за півтора місяці чемпіонства майже у всіх конкурсах став головним об’єктом ненависті в тренувальному таборі.

Чи вдасться товстунам зібратися і поставити на місце найсильнішого учасника проекту? Чи не втратять вони в цій битві людську гідність? І що чекає Сашу – першу учасницю, яка залишилася на проекті без напарника?

Дивіться сьогодні (3 жовтня ) о 20:00 шостий випуск шоу «Зважені та щасливі – 3» на СТБ!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.