Зважені та щасливі

Повернення кошмару

Минулого тижня шоу «Зважені та щасливі» покинула сіра команда: Юлія Ушакова та її цивільна дружина Олена Ляшенко. Початкова легка вага останньої зіграла з нею злий жарт – жінка не змогла скидати так само багато, як і більш важкі учасники проекту. Тренери Ігор Обуховський та Аніта Луценко вирішили на один тиждень розбити пари, що залишилися, аби остаточно з’ясувати, хто з товстунів служить підмогою своєму напарникові, а хто – важким тягарем. Про те, яких результатів змогли досягти учасники поодинці, ви зможете дізнатися у новому випуску шоу «Зважені та щасливі – 3» вже сьогодні (19 вересня) о 20:00 на СТБ!

Новина про розподіл пар викликала у таборі товстунів неоднозначну реакцію. Наприклад, Андрій Рубан зрадів, що нарешті зможе худнути і змагатися у конкурсах без оглядки на брата. Він навіть заклався з Дімою на те, хто скине більше кілограмів, й пообіцяв у разі поразки стрибнути в озеро бомбочкою. Але на відміну від Андрія, більшість учасників відчули шок, адже попереду їх чекала повна невідомість .

Першим випробуванням четвертого тижня стане боротьба зі страхом висоти. Учасникам за допомогою каната потрібно буде піднятися на вершину 12-метрового крана та зірвати там прапорець кольору своєї команди.

«Коли я побачив цей кран, то у мене ще на землі почалася задишка, – зізнався Сергій Сапон. – Мене всього почало трусити!»

Чи підніметься амбітний Андрій, який навіть жодного разу в житті не підтягувався, на висоту 12 метрів? Чи зуміє Юля впоратися з істерикою, коли поруч не буде чоловіка? І хто так і не зможе відірватися від землі та заробить для своєї пари плюс 2 кілограми до зважування?

Після крана учасників чекає повернення кошмару двотижневої давності – конкурсу «гігантські сходи». Цього разу для того щоб забратися на висоту триповерхового будинку поодинці, товстуни зможуть використовувати сорок 11-кілограмових мішків.

«Ви повинні розподілити ці мішки так, щоб мати можливість піднятися до самого верху, – сказала Аніта Луценко, – спускатися за мішками заборонено! Переможця чекає імунітет. А той, хто не впорається з завданням, отримає плюс 2 кілограми до зважування».

Хто відмовиться від повторної участі у конкурсі, який товстуни одностайно визнали найскладнішим випробуванням першого місяця? Для кого підйом по гігантським сходинкам завершиться страшним падінням? І що зможуть поодинці ті, кого вважали найслабшими?

Хочете знати, які пари посваряться після тижневої розлуки? Чи зуміють закохані голубки Ілля та Наташа нормально схуднути без нагляду своїх партнерів? До чого призведе неконтрольована агресія Андрія у відсутності брата? І для кого з учасників четверте зважування на проекті стане останнім? Тоді дивіться шоу « Зважені та щасливі – 3» сьогодні (19 вересня) о 20:00 в ефірі каналу СТБ!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.