Зважені та щасливі

Проект залишила ще одна пара учасників

Вчора (12 вересня) шоу «Зважені та щасливі – 3» залишило подружжя Олени Ляшенко та Юлії Ушакової. Метою жінок було схуднути і повернути романтику у свої стосунки, однак після трьох тижнів на проекті виявилося, що вони заслабкі для того, аби продовжувати виснажливу боротьбу.

39-річна продавщиця Олена Ляшенко прийшла на проект з вагою в 92 кілограми. Жінка ніколи не була худою, що не завадило їй у 20 років вийти заміж і народити першого з двох своїх нинішніх дітей. Останні 17 років Олена живе у цивільному шлюбі з Юлею, однак після того, як та сильно розтовстіла, романтика в їхній родині зійшла нанівець. Олена погодилася на участь у шоу «Зважені та щасливі», аби відродити колись палкі почуття між нею та Юлею. Зараз вона важить 74 кілограми.

lyashenko-lena-do-posle.jpg

34-річна працівниця металургійного заводу Юлія Ушакова прийшла на проект з вагою в 120 кілограмів. Вона почала товстіти після того, як через травму спини їй довелося залишити заняття з карате. У 2009 році Юлі видалили кісту на нозі – за рік, проведений у ліжку , вона набрала 30 кілограмів. Жінка прийшла на проект, щоб зберегти любовні відносини з Оленою і поправити здоров’я. На момент вильоту Юля важила 115 кілограмів. Самостійно їй вдалося скинути ще 15.

yshakova-ulya-do-posle.jpg

Інтерв’ю з Оленою і Юлею про те, як змінилося їхнє життя після проекту, читайте на нашому сайті у самий найближчий час!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.