Зважені та щасливі

У чому секрет стрункої фігури Анни Семенович?

Сьогодні шоу «Зважені та щасливі» покине третя пара учасників. Ведуча пост-шоу Тетяна Висоцька традиційно запросить вибулих товстунів до себе у студію , щоб разом з експертами розпитати про те, як змінилося їхнє життя після проекту. Хочете знати, яких результатів у схудненні самостійно домоглася вибула пара учасників? Тоді вмикайте канал СТБ сьогодні (12 вересня) о 23:50 – вас чекає яскраве та емоційне пост-шоу «Зважені та щасливі – 3»!

Зірковою гостею третього пост-шоу стане російська співачка й екс-фігуристка Ганна Семенович. Разом з командою постійних експертів програми – дієтологом Світланою Фус, психологом Наталією Шестак, креативним продюсером Олексієм Гладушевський та тренерами Ігорем Обуховським і Анітою Луценко – вона спробує з’ясувати: чи можна схуднути без здорового харчування ціною одних вправ у залі? А також: чому спортсмени часто починають товстіти, коли йдуть зі спорту?

5Z0C0535_copy.jpg

«Як і будь-яка жінка, я можу видужати або схуднути, – зізнається Анна Семенович. – Але я намагаюся стежити за собою. Коли бачу, що набрала більше трьох кілограмів, одразу беру себе в руки. До 20 років я професійно займалася фігурним катанням і тренувалась по 6 годин на день. Я мріяла не стільки про вечерю, скільки про те, щоб просто з’їсти яблуко у перерві. А коли я залишила спорт, то швидко набрала 8 кілограмів…»

Хочете дізнатися, що допомогло Ганні Семенович позбутися зайвої ваги? Тоді дивіться сьогодні (12 вересня) о 23:50 пост-шоу «Зважені та щасливі – 3» на СТБ!

5Z0C0509_copy.jpg

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.