Зважені та щасливі

До чого доведуть учасників залізні списи та стріли Амура?

Минулого тижня шоу «Зважені та щасливі» покинула жовта команда: Алла Петрова та її подруга Наталя Емінова. Серед решти учасників визначився яскравий лідер – Женя Могила. Завдяки його фізичній потужності коричневі виграють конкурси один за іншим. Але чи буде Женя й далі розпускати хвіст павича, коли весь табір оголосить йому війну? Дивіться третій випуск шоу «Зважені та щасливі – 3» вже сьогодні (12 вересня) о 20:00 на каналі СТБ!

Останнє зважування на проекті «Зважені та щасливі» показало, що тренування Аніти Луценко не дають бажаного результату – дві команди потрапили під жовту лінію, а Женя Могила взагалі скинув нуль кілограмів. Само собою, фітнес-тренер пообіцяла виправити ситуацію:

«Вони собі просто не уявляють, що їх чекає! Більше ніхто не буде сачкувати, будуть тільки працювати – працювати і ще раз працювати! Вони вийдуть напівживі з тренування! Обіцяю!»

Втім, попотіти доведеться і самій Аніті. Лариса буде вимагати собі нову партнерку замість Аліни. Женя спробує знову повернути повагу тренера, адже після того, як минулого тижня він виказав Аніті своє «фе», вони з Юлею займалися у спортзалі самі. А один з братів і зовсім втече з важкого тренування і закриється від Аніти в туалеті… Чи зуміє фітнес-тренер вгамувати бунт на своєму занятті? І хто з учасників у підсумку змусить її розплакатися?

Якщо Аніта Луценко, в основному, бореться з лінощами своїх підопічних, то в стані Ігоря Обуховського головною проблемою стали стріли Амура. Учасник зеленої команди Ілля захандріл від ніжного почуття до Наталі:

«Ми тренуємося в одного тренера, – пояснює Ілля. – Наші кімнати поруч. Вона грає в нарди, я граю в нарди. Тиха, мирна, домашня, турботлива…»

Чи зуміє Ігор Обухівський вчасно розгледіти проблему і підбадьорити свого підопічного, аби той поменше мріяв на тренуваннях і працював на повну силу?

Нічний конкурс третього тижня виявиться одним з найскладніших на проекті. Бажаючи отримати приз у мінус два кілограми на зважуванні, пари будуть намагатися утримати важкий спис таким чином, щоб він якомога довше не торкався кільця, усередині якого знаходиться. Хто ж з учасників пройде випробування до кінця, і хто здасться на самому початку? Кого на світанку забере швидка? Чи зможуть коричневі встояти не тільки під вагою списа, а й під жорстким пресом з боку всього тренувального табору? І хто з учасників піде проти колективу, аби підтримати команду лідерів?

У новому випуску шоу «Зважені та щасливі» учасники забудуть клятви, які давали напарникам до проекту, але остаточно зрозуміють, що для них проект – це не гра, а реальна битва за життя, яку в жодному разі не можна програвати. Хочете дізнатися, якого кольору не стане в тренувальному таборі наприкінці третього тижня? Тоді дивіться новий випуск шоу «Зважені та щасливі – 3» вже сьогодні (12 вересня) о 20:00 на СТБ!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.