Зважені та щасливі

Ігор Обуховський зажене учасників на дах, а Аніта Луценко – у бійцівський клуб

Перші два сезони проекту «Зважені та щасливі» довели: під жорстким керівництвом фітнес- тренерів Ігоря Обуховського та Аніти Луценко схуднути і почати нове життя зможуть навіть найбезнадійніші люди. Але наскільки дієвими будуть їхні методи, якщо товстуни будуть брати участь в гонці на схуднення парами? Тепер учасники прийшли на проект не одні, а зі своїми братами, сестрами, батьками і дітьми. Але ж близька людина може не лише допомогти , а й стати тяжким тягарем … Дивіться сьогодні , 29 серпня, в 20:00 перший випуск третього сезону шоу «Зважені та щасливі» на СТБ!
Цього тижня учасників чекають перші випробування, спілкування з дієтологом і, звичайно ж, знайомство і перше заняття з тренерами – Ігорем Обуховським та Анітою Луценко.
«Мета нашої зустрічі – почути історію кожного з учасників особисто. Ні колись там під час тренування дізнатися, що ж людину все-таки турбує, а послухати, хто чим живе, зрозуміти, кого з хлопців ми хочемо до себе в групу», – пояснює Аніта Луценко.
Так , одними з учасників проекту вперше в історії українських реаліті-шоу стане нетрадиційна пара. Ці жінки вже багато років вважають один одного родиною, але …
«Я хочу, зрештою, щоб люди зрозуміли: не можна засуджувати таких людей, як ми. Ми страждаємо, і через це нам живеться нелегко», – зізнаються жінки.
На жаль, поки що, схоже, прийняти цей життєвий вибір не готові навіть інші учасники проекту. Реакція решти товстунів на їх історію буде різкою та неоднозначною…
«Я в жаху. Мені просто стало не по собі. Не хотів би я собі таких друзів…» – не приховує один з героїв.
Чи приймуть жінок інші учасники проекту? І чи не стане їх нетрадиційна орієнтація причиною, через яку їх виженуть з проекту вже після першого зважування?
Але розмови – розмовами, а пора приступати до роботи. Як ви пам’ятаєте, за результатами двох сезонів у Аніти та Ігоря на рахунку по одному переможцю. Але нічия абсолютно не влаштовує ні одного з тренерів! У третьому сезоні їх тактики залишаться кардинально протилежними, але кожен з них приготував щось особливе …
Під час першого заняття з тренерами учасникам здасться, що вони потрапили в справжнє пекло . Аніта приведе своїх підопічних у бійцівський клуб, а Ігор проведе заняття на даху висотного будинку. І, повірте, вже після перших навантажень учасники будуть ридати… Однак, до справжньої істерики деяких доведуть не тільки тренування, але і знайомство з дієтологом проекту Світланою Фус, яка розповість шокуючу правду про їх улюблену їжу. Не пропускайте унікальну можливість дізнатися, чому правильне харчування може вберегти вас від ранньої смерті!
Також у цьому випуску:
Спільні випробування не згуртували, а навпаки розсварили найважчу пару сезону.
Чому жінка, яка прийшла на проект з чоловіком, зізнається, що хоче нових відносин? ..
Чи не зміняться відносини мачухи та падчерки, які довгі роки спростовували своїм позитивним прикладом історію зі знаменитої казки?
Які ще випробування приготувала команда проекту для учасників на цей раз?
І яка пара втратить шанс худнути в таборі вже після першого тижня тренувань?
Відповіді на всі ці питання чекають вас вже сьогодні, 29 серпня, о 20:00 в першому випуску третього сезону шоу «Зважені та щасливі» на СТБ!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.