Зважені та щасливі

Учасники «Зважених та щасливих» стрибнуть із парашутом

Другий сезон проекту «Зважені та щасливі» наближається до фіналу. Зараз боротьбу за 250 тисяч гривень продовжують п’ятеро найсильніших учасників: Андрей Марнауз, Марта Карпенко, Роман Яремко, Юрій Мельник та Алік Закревский. Хто знайде в собі сили здійснити переможний ривок, а хто здасться за два кроки до фіналу? 

Аби підтримати і стимулювати учасників, тренери Ігор Обуховський і Аніта Луценко підготували для них незвичайне тренування: п’ятеро фіналістів зазирнуть до свого минулого, аби в порівнянні побачити, чого вони досягли за 15 тижнів на проекті. Під час перегляду старих відеозаписів учасники ледь впізнавали себе. «Я не вірю, що це я. Як моя родина на це дивилася, як рідні не соромились виходить зі мною в місто, як моя дружина жила зі мною?!», – ділиться враженнями Роман Яремко. 

Також сьогодні на учасників чекає божевільне випробування: їм треба здійснити стрибок з парашутом з висоти три тисячі метрів! У цьому випробування, вперше на проекті, у учасників не буде іншого суперника, окрім власного страху. На того, хто відмовиться від стрибка, чекають три кілограми на фінальному зважуванні тижня.

«Хто виживе, той у фіналі, зрозумів», – прокоментував завдання Алік Закревський. І тільки Рома Яремко не висловив страху перед стрибком. «Я дуже хотів стрибнути з парашутом. Одного разу я запропонував друзям здійснити стрибок. І мені єдиному на попередньому зважуванні сказали, що з такою вагою стрибати неможна. Я стояв внизу і бачив, як мої друзі летіли, приземлюючись. А у мене були сльози на очах, так прикро було», – згадує Роман. Він заспокоює інших учасників, не підозрюючи, що найбільші проблеми у повітрі будуть як раз у нього… Чим скінчиться стрибок для п’ятірки фіналістів? І хто залишить проект на цьому тижні? Дивіться сьогодні, о 20:00 на СТБ. Одразу після основного шоу дивіться пост-шоу з Тетяною Висоцькою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.