Выпуск 7 | 29.03.2020 | Сезон 15

Дивіться онлайн соціальний проєкт Один за всіх 15 сезон 7 випуск від 29.03.2020 на сайті СТБ. У програму звернулася 26-річна Вікторія із Запоріжжя, щоб раз і назавжди змити з себе клеймо зрадниці.

Уже більше 7 років Віка у шлюбі з Олегом, і весь цей час дівчина страждає від шалених ревнощів коханого. Олег впевнений, що дружина йому зраджує і кулаками вибиває з неї зізнання. Також чоловік неодноразово кидався на неї з ножем і залишив на тілі страшні шрами. Чи справді Вікторія ходить наліво? Якими будуть результати її перевірки на детекторі брехні? Дивіться онлайн у 7 випуску Один за всіх.

Сама ж Віка заперечує свою невірність. Журналістам програми вона розповіла, що за вихованням чотирьох дітей їй ніколи вгору глянути, не те що на інших чоловіків заглядатися. Найбільше жінку непокоїть, що постійні сварки та знущання бачать їхні діти, тому Вікторія на все готова, аби забезпечити їм щасливе майбутнє.

Дивіться онлайн Один за всіх 15 сезон 7 випуск на сайті СТБ і дізнайтеся, як пройшла перевірка потенційної зрадниці на поліграфі? Яка шокуюча правда змусила Олега заплакати просто в студії?

Дивіться онлайн Один за всіх 2020 останній випуск від 22 березня 2020

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: