Випуск 11 | 12.05.2019 | Сезон 13

Дивіться онлайн програму Один за всіх випуск 11 від 12.05.2019. Сьогодні, разом з ведучим – Михайлом Присяжнюком, ми будемо допомагати тим, хто втратив надію на справедливість. Просто зараз ви дізнаєтеся історію 17-річного Павла Арсентьева з Львівської області. Зараз сім'я хлопчика може поговорити з ним тільки на його могилі. А все через те, що Павла – його три неповнолітніх друга більше двох годин по-звірячому били руками і ногами. Діти побили хлопчика так, що зламали йому ребра і розірвали внутрішні органи. Потім, щоб позбутися тіла дитини, підлітки закопали його під будинком одного з хлопчиків. 12 днів тіло Павлика було закопаним, і ніхто не міг його знайти. Це шокуюче звірство шокувало всю країну.

Підлітків, які забили дитину до смерті, затримали. Але сім'я Паші боїться, що винні незабаром вийдуть на свободу і хочуть, щоб всі троє понесли максимальне покарання. Але батьки неповнолітніх нелюдів вважають, що їхні діти не винні в смерті свого друга. Вони вже збирають гроші з усього району, щоб якомога швидше витягнути своїх дітей із СІЗО.

Тільки сьогодні, в студії проекту Один за всіх, ви побачите унікальних свідків, які розкриють моторошні факти цього звірячого злочину. Ми з'ясуємо, які люди могли врятувати Павла, але не захотіли. Чому життя молодого хлопця, малолітні нелюди оцінили в 150 гривень? Крім того, ви почуєте ексклюзивне зізнання 15-річного підозрюваного, від якого холоне в жилах кров. Дивіться прямо зараз шокуючі подробиці нашого розслідування. Тільки в програмі Один за всіх випуску 11 від 12.05.2019 на телеканалі СТБ.

Дивитися онлайн Один за всіх 2019 ефір від 05.05.2019. 10 випуск

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: