Один за всіх

Video: Чоловік ґвалтував доньку на очах у дітей. Частина 4

Воровка, блудница, отбившаяся от рук дрянная девчонка – так родители 15-летней Илоны объяснили соседям причину, по которой сдали дочь в психбольницу
Дивіться також
Один за всіх Сезон 1 Выпуск 68 Чоловік ґвалтував доньку на очах у дітей. Частина 4
Выпуск 68 | 09.11.2014 | Сезон 1

Злодійка, блудниця, що відбилася від рук паскудне дівчисько – так батьки 15-річної Ілони з Черкаської області пояснили сусідам причину, по якій здали дочка спершу в психлікарню, а потім в інтернат. Однак професіонали розгледіли в ній не тільки проблемного підлітка, а ще й залякану жертву сексуального насильства.
Проблеми з Ілоною почалися 2 роки тому – старанна дівчинка стала раптом прогулювати уроки, красти і регулярно втікати з дому. В селі ходила чутка, що вона нібито живе в якомусь курені біля річки. А одного разу її і зовсім виявили в одній піжамі в кублі місцевих циган. Батьки малолітньої бігунки, не витримавши такої ганьби і побоюючись того, що соціальні служби заберуть у них двох молодших дітей, відправили Ілону спочатку в психіатричну лікарню, а потім в інтернат. Батько і мати навіть не сумніваються: у них просто не було іншого виходу, щоб допомогти старшій дочці. Адже самостійно впоратися з нею вони, на жаль, вже не можуть.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: