Один за всіх

Video: Девочка обвиняет в поджоге родную сестру. Часть 1

15-летняя Евгения Нагорная вот уже 10 лет не общается со старшей сестрой, потому как думает, что та умышленно подожгла дом с целью убить ее.
Дивіться також
Один за всіх Сезон 1 Выпуск 69 Дівчинка звинувачує в підпалі рідну сестру. Частина 1
Выпуск 69 | 16.11.2014 | Сезон 1

15-річна Євгенія Нагорна ось уже 10 років не спілкується зі старшою сестрою, тому як думає, що та навмисне підпалила будинок з метою вбити її. Ця трагедія трапилася навесні 2004 року в селі під Черніговом. Маленьку Женю, а також її старшу сестру Юлю і брата Сашу безтурботні батьки на кілька днів залишили одних у будинку. Увечері при загадкових обставинах в хаті загорілася каністра з бензином, яка колись стояла в сараї. Юля схопила Сашу і вивела на вулицю, а ось 4-річна Женя залишилася всередині.
Дівчинку врятувала жителька сусіднього села, яка випадково проїжджала мимо. Вона героїчно увірвалася в палаючий будинок і вихопила її з смертельного вогню. Одяг Жені була повністю розплавленою, а сама малятко майже не подавала ознак життя. З моменту пожежі і по сьогоднішній день життя дівчинки перетворилася на низку нескінченних наркозів і операцій – всього вона лягала під ніж хірурга 35 разів. Їй багаторазово робили пересадку шкіри, але найважче було вирішити проблему з носом – його у Жені після пожежі просто не залишилося. Пальці рятувати було пізно – їх Жене ампутували на обох руках. Отримавши опік 45% тіла, дівчинка боялася дивитися на себе в дзеркало, бо її обличчя буквально розпадалося на шматки. «Мама, хто це?» – З жахом питала Женя, вказуючи куксою на своє відображення.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: