Один за всіх

Михайло Присяжнюк: Ура, це перемога!

У 11 випуску «Один за всіх»-14  здійснилася мрія Людмили знайти біологічних батьків. Команді проєкту довелося нелегко, адже з відомостей було лише прізвище та ім’я батька. Випуск зворушив багатьох, і Михайло Присяжнюк розповів про свої враження від нього в новому пості в Instagram. Детальніше читайте в матеріалі.

Переглянути цей допис в Instagram

У неділю, 17 листопада, в ефір вийшов 11 випуск «Один за всіх»-14  з жалісливою історією дівчини Людмили, яка шукала своїх біологічних батьків. За допомогою проєкту і виконаної роботи командою гостросоціального шоу, вдалося знайти сім’ю дівчини.

Більше на тему: У 11 випуску «Один за всіх»-14 здійснилася мрія Людмили знайти батьків

Своїми враженнями від випуску в новому пості в Instagram поділився ведучий Михайло Присяжнюк. Ця історія вразила його до глибини душі. Також він висловив величезну подяку команді «Один за всіх»-14:

По вчорашній програмі можу сказати, що я щасливий! Нам вдалося знайти рідних Люди і тепер вона більше у цьому світі не одна. Тепер у неї з’явився рідний батько, сім’я, яка прийняла її до себе, як рідну. Також у неї з’явилося два рідних дядька, один з яких з сім’єю живе в Ізраїлі, і вони з радістю чекають Люду в гості! Ще є названий батько Андрій, який теж у будь-який момент буде дуже радий дівчині.
Але головне, що рідна сестра Люди Любов знайшла сестру! Люба дівчинка з обмеженими можливостями. Вона все своє життя провела в інтернаті й ніколи не бачила нікого з рідних, а тепер у неї з’явилася смілива, бойова сестра Люда, яка дала слово, що ніколи її не зрадить і не залишить, так як сама пройшла через це і як ніхто знає тяготи інтернатівського життя!
Ура, це перемога! Так, ця історія далася дуже нелегко, але того варта. Я нескінченно гордий своєю командою і зі сльозами на очах по-дитячому щасливий!

Дивіться 11 випуск «Один за всіх»-14 вже на сайті!

Читайте більше цікавих новин у Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: