Один за всіх

3 випуск «Один за всі»-13 про порятунок трьох братиків

3 випуск «Один за всіх»-13 розпочався з шокуючої історії про неповнолітнього хлопчика. До редакції проекту надійшло відео з криком про допомогу. 13-річний Ярослав Гайдук із Дніпра просить врятувати його та братиків від вітчима-ката. Ба більше, хлопчикам доводиться щодня виживати в нелюдських умовах. Як рятувала команда «Один за всіх» дітей, та чого вдалося домогтися від батьків Михайлу Присяжнюку – читайте в матеріалі.

один за всіх 13

У студії «Один за всіх» з’явився хлопчик Ярослав. Він поділився, що наразі живе з мамою, двома братиками, бабусею-інвалідом і вітчимом. Чоловік постійно знущається та безжально б’є хлопчиків. Щоразу дитина просить допомоги у матері, проте та не реагує. Ба більше, одного разу йому довелося самостійно викликати поліцію. Правоохоронні органи забрали Миколу – вітчима хлопчиків – до райвідділу. Та мамі це не сподобалося й вона вирішила помститися Ярославу: розбила його телефон і почала душити.

один за всіх 13

Та мати своєї провини не вбачає. Вона зайнята собою та влаштовує особисте життя. Нещодавно знайшла собі п’ятого за рахунком чоловіка, молодшого її на 10 років. Жінка завітала до студії «Один за всіх», де шокувала присутніх. Мати почала з того, що просить забрати її сина від неї та навчити його правильно себе поводити. Аргументувала тим, що хлопчик не чує її й реагує неадекватно. З’ясувалося, що жінка б’є дитину вдома. Малі збігають з дому, аби жебракувати. Історію з побиттям синів пояснила тим, що діти почали агресивно поводитися, виганяти її чоловіка та піднімати на нього руку.

один за всіх 13

Експерти студії «Один за всіх» дізналися, що середній син жінки інвалід. Має діагноз ДЦП та порок головного мозку. Юліана – мати хлопчиків – відмінила необхідні препарати, на які держава надає кошти. Зрештою, витратила їх на алкоголь та підключення світла в оселі.  

Більше на тему: 2 випуск «Один за всіх»-13 про забитого Іванка

І нарешті у студії «Один за всіх» з’явився сам Миколай. Свою винуватість заперечував і казав, що давав хлопцям виключно стусанів. Проте результати детектора брехні показали інше. З’ясувалося, що Микола завдавав сильні удари та вчиняв так неодноразово. Каже, що стосунки погіршилися, коли Ярослав попросив гроші на іграшки і йому відмовили. Проте всім зрозуміло, що це брехня. До відчаю хлопчиків довели їхня мати та її співмешканець.

один за всіх 13

Наприкінці програми Ярослав звернувся до мами. Він попросив нарешті обрати, або він і брати, або Коля. Юліана обрала дітей і пообіцяла, що вітчим житиме окремо. Команда «Один за всіх» пообіцяла повернутися за місяць та перевірити умови проживання родини. Мати дотрималася обіцянки навести лад у домівці. І от Миколай змінив своє ставлення до дітей і почав працювати над відносинами не шляхом застосування фізичної сили, а шляхом знаходження спільної мови.

один за всіх 13

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: