Один за всіх

7 випуск «Один за всіх»-12 про вбите немовля

7 випуск «Один за всіх»-12 розповів шокуючу історію, яка сколихнула усю Чернігівщину. Моторошна звістка про вбите немовля облетіла всіх жителів області. Що штовхає батьків на жорстокі та нелюдські вчинки – дізнавалися експерти студії. Чому не задіяні співучасники у кримінальній справі – дізнавався Михайло Присяжнюк.

Чернігівщину сколихнула моторошна звістка. У селі Клюси посеред занедбаного сараю у метровій ямі знайшли рештки новонародженого хлопчика. Батьки жили за 40 метрів від місця злочину, ніби нічого не трапилося. На страшну знахідку поліціянтам вказав сам батько хлопчика – 25-річний Іван Сердюк. Чоловік звинуватив у вбивстві сина свою дружину – 23-річну Вікторію. Разом із нею вони виховують ще двох донечок. Проте Вікторія стверджує, що саме Іван змушував жінку вбити немовля.

один за всіх

Жителі села Клюси обурені, що ув’язнений лише батько. У студії з’явилися сусіди родини, які розповіли, що у справі чоловік проходить як підозрюваний. Мати не перебуває під слідством, хота так само брала участь у злочині. Односельчани були присутніми на слідчому експерименті, де Іван розповів, як вчиняв злочин. Батько задушив дитину подушкою, після чого поніс у сарай. На момент скоєння злочину мати перебувала у будинку. Також стало відомо, що попередньо чоловік з дружиною радилися, чи варто їм вбивати третю дитину. Тож незрозумілим залишається те, що співучасник проходить у справі як потерпілий.

Більше на тему: 6 випуск «Один за всіх»-12 про кохання з перерізаним горлом

Лікар у студії повідомив, що жінка тривалий час приховувала вагітність. Згодом на питання про строк не відповідала. Ба більше, запевнила, що не збирається народжувати, а зробить аборт. Під час наступного візиту лікаря жінка була без живота. Це викликало підозри в односельчан та лікарів, що змусило їх викликати соціальні служби та поліцію. Вікторія збрехала про те, що самостійно зробила аборт та спалила плід дитини.

один за всіх

Коли у студії з’явилася бабуся вбитого Михайлика, експерти та ведучий були шоковані. За її свідченнями, вбила онука Вікторія. Під час візитів соціальних служб особисто ховалася з дитиною на печі. А щоб немовля не закричало, Вікторія споювала його горілкою.

один за всіх

У студії з’явилася сама Вікторія. Свою причетність до злочину жінка заперечувала. Зауважила, що погані умови життя могли стати підставою для вилучення Михайлика – народженого немовляти. Тому вона не повідомляла нікому про його існування. Проте експерти дійшли висновку, що версія недосконала й хибна. Адже попередньо вона розповіла журналістам, як вдягала навушники, аби не чути, як чоловік душить немовля. Студія залишилася в шокуючому стані.

один за всіх

Результат на поліграфі показав, що жінка дійсно не приймала участі у вбивсті, проте ще під час вагітності планувала позбутися немовляти. Також детектор брехні показав, що Вікторія давала горілку Михайлику, аби той не кричав та багато спав.

один за всіх
Студія залишилася у стані шоку, а ведучий Михайло Присяжнюк запевнив, що від слів переходитиме до дій. Він зробить усе, аби горе-мати не виховувала двох дітей. Та питання співучасті має бути піднято на рівні кримінальної справи. Мати та свекруха знали про намір чоловіка і не рятували немовля. А тому мають понести покарання.

Читайте більше цікавих новин в Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: