Один за всіх

Багато років хлопець мріє розшукати свою маму

Героєм 12 випуску гостросоціального проекту ««Один за всіх»-11 став 23-річний Роман Ткаченко з Дніпра. Життя молодого хлопця, який понад усе мріє знайти свою маму, трагічно змінилося 3 роки тому. Ні з того ні з сього його тазостегновий суглоб почав руйнуватися. Відтоді кожен день Роми починається з прийому сильних знеболювальних, а часом від нестерпних мук він навіть непритомніє. Хлопець боїться стати інвалідом і дуже потребує підтримки близької людини. Рідна мати залишила його ще в пологовому будинку, але зустріч з нею для Романа важливіша, ніж одужання. Як можна допомогти хлопцю, з’ясовували в студії «Один за всіх».

2018-04-29_210046

Зараз Роман пересувається тільки з ціпком. І то недовго, адже від тривалого навантаження його ноги набрякають настільки, що він не в змозі самостійно зняти взуття. Хвороба прогресує з неймовірною швидкістю, тому найближчим часом Рома може опинитися в інвалідному візку.

До студії проекту хлопець приїхав з документом, що підтверджує відмову матері від нього та її згоду на усиновлення будь-якими особами за рішенням органу опіки. Роман зізнався, що багато думав про те, що змусило маму прийняти непросте рішення. Як він припускає, справа може бути в його передчасній появі на світ: хлопчик народився на 7-му місяці вагітності з вагою 950 г.

Читайте також: Хто винен у жорстокому зґвалтуванні пенсіонерки?

2018-04-29_205922

Виховувався Рома в дитячому будинку, про який зберігає найтепліші спогади. Герой програми розповів, що досі відвідує це місце і дуже вдячний вихователям, які його ростили. У 10 років хлопчика перевели в інтернат для дітей, які відстають у розумовому розвитку. Втім, це не завадило йому закінчити технікум, отримати вечірню середню освіту і вступити до коледжу радіоелектроніки. Але і це ще не все: Рома планує продовжити навчатися в університеті, аби освоїти професію кухаря. Єдине, що може йому завадити, – слабке здоров’я.

Кілька років тому Роману поставили діагноз «диспластичний коксартроз». Хвороба характеризується вродженим неповноцінним розвитком окремих частин тазостегнового суглоба. На ранніх стадіях запобігти ускладненню патології можна, однак у Роми недугу виявили вже в 20 років. Дмитро Карпачов пообіцяв, що «Один за всіх» зробить усе можливе, щоб не допустити інвалідність хлопця.

Глядачі телеканалу СТБ теж можуть надати фінансову підтримку, скориставшись банківськими реквізитами:

Номер картки ПриватБанку 5168 7573 4951 7708 (Ткаченко Роман Валерійович).

2018-04-29_210211

Крім того, журналісти проекту почали власне розслідування з метою здійснити мрію героя і знайти його маму. Насамперед знімальна група вирушила до гуртожитку на лівому березі Дніпра, де Людмилу Ткаченко бачили востаннє. Там вдалося поговорити з давньою подругою жінки – Валентиною. Приятелька повідомила, що вони з Людою 10 років жили в сусідніх кімнатах, а потім вона несподівано зникла.

Спогадами поділилася і Олександра, не просто сусідка, але і співмешканка матері Романа. За її словами, товариська і завжди весела Людмила повернулася з Афганістану, а в Дніпрі зустрічалася з одруженим чоловіком на ім’я Валерій. Олександра також показала фото, на якому прямо в студії «Один за всіх» Рома вперше побачив свою маму.

2018-04-29_210312

Наступний крок журналістів проекту – пошук Люди в рідному місті, Краснодарі. Телефоном вдалося поспілкуватися з її сестрою, яка дала адресу родички в Україні. Виявилося, що мати Романа живе всього за 16 км від нього. Вона теж самотня, але думок про те, що її може розшукувати дитина, залишена багато років тому в пологовому будинку, у жінки не було. Коли до неї звернулися журналісти «Один за всіх», Людмила припустила, що шукають її друзі з Афганістану.

Як жінка потрапила до Афганістану? Що відбувається в її житті зараз? І чи зустрінуться нарешті матір і син? Дивіться відео:

Video: Багато років хлопець мріє розшукати свою маму

Життя молодого хлопця, який понад усе мріє знайти свою маму, трагічно змінилося 3 роки тому. Ні з того ні з сього його тазостегновий суглоб почав руйнуватися. Хлопець боїться стати інвалідом і дуже потребує підтримки близької людини.

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: